Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Quad rijden

Dit is pas een stoer uitje! Komen jullie ook quad rijden op de baan in Voorthuizen?

Bij Buggy Huren in Voorthuizen kun je niet alleen buggy’s huren, maar ook quads! Er is hier een uitdagende baan voor quads. Voor de allerkleinsten zijn er elektrische kinderquads en de wat grotere kids kunnen op de wat grotere quads. 

Onder begeleiding worden er verschillende proeven afgelegd. Er zijn meerdere mogelijkheden. Zo kan er ouder- en kind quad gereden worden, maar ook een super stoer kinderfeestje worden georganiseerd. Ook is quad rijden geschikt voor een leuk familie-uitje

Ben je benieuwd naar alle mogelijkheden? Klik dan op de roze button! 

Een dagje weg met het hele gezin? Kijk dan ook eens in onze uitagenda!

Buggy Huren

Brugveenseweg 79a

3781 PG Voorthuizen

Openingstijden Op reservering.
Prijs Kijk voor de actuele tarieven op de website via de roze button.
Mail direct

Mail direct naar Buggy Huren

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Spelen op de boerderij

In de meivakantie is speelboerderij De Happyfarm vaker én langer open! Kom eindeloos spelen en genieten

Stairway to..?

Ontdek samen ladders en trappen in de verrassende familietentoonstelling bij Kunsthal KAdE in Amersfoort.

Toffe natuuractiviteiten bij het Groene Huis

In de vakantie heeft het Groene Huis een vrolijk programma vol vogels, speuren en ontdekken!

Grebbelinie speurtocht!

Ontdek het Grebbelinie Bezoekerscentrum in Renswoude met een interactieve speurtocht voor jou en de kids

Uitgelicht

Kinepolis: Familieticket met korting

Meivakantie in het Zuiderzeemuseum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

12 tips om geld te verdienen met kleedjesmarkt op Koningsdag

27 april is het Koningsdag! Hoe kunnen de kids op een makkelijke manier een leuk centje verdienen op Koningsdag? Lees hier onze 12 favorieten!

18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!

Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

Een dagje spetterpret met je kids in het Dolfinarium

Vorig jaar zomer gingen onze Kidsproof reporters naar het waterdierenpark Dolfinarium Harderwijk. En eerlijk is eerlijk… we hadden niet verwacht dat we zó dicht bij zeezoogdieren zouden komen in Nederland!

21 toffe tips voor de meivakantie!

Bijna meivakantie. Wat zijn jullie plannen? Er zijn namelijk ontzettend veel leuke uitjes voor het hele gezin. Hieronder vind je inspiratie bij jou in de buurt of ietsjes verder weg om er een topvakantie van te maken! Vergeet niet om ook onze Uitagenda te checken. Deze vullen we dagelijks met leuke uitjes.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief