
Kinder high tea
Kinder high tea bij Indoorspeeltuin Plezier, smikkelen van zoete taartjes, hartige broodjes en meer!
High tea’en, iets dat volwassenen graag doen.. Maar kinderen dan? Lekker smikkelen van verschillende zoete taartjes, soesjes, hartige broodjes en meer. Dat is hemel op aarde voor ieder kind! Indoorspeeltuin Plezier in Soesterberg biedt daarom een speciale Kinder High Tea! (nu ook voor take-away)
Een super speciale high tea met bijzonder lekkere gerechtjes waar jij je vingers bij af likt. Je krijgt allerlei lekkere hapjes en drankjes voorgeschoteld zoals; slagroomsoesjes, mini pizza’s, muffins, kaasstengels, appelsap en nog véél meer. Heb jij al trek gekregen? De high tea voor kinderen kun je gezellig met z’n tweetjes doen of met een groepje, ook superleuk als kinderfeestje! Wacht niet langer en meld je aan.
Meer weten? Klik dan op de roze websitebutton.
Meer tips voor leuke kinderfeestjes in en om Amersfoort? Neem een kijkje in de rubriek Kinderfeestjes!
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
Indoorspeeltuin Plezier
Stemerdingweg 1A
3769 CE Soesterberg
Prijs
€15,- per kindToon op kaart
Meer inspiratie


ZOOmer Festival
Foodtrucks, muziek, entertainment en kinderdisco tussen de dieren van DierenPark Amersfoort!
Zomervakantie in het Mondriaanhuis
Kom alles te weten over kunstenaar Piet Mondriaan in zijn geboortehuis en kinderworkshops in de zomer!
Jij Bouwt de Toekomst
Techniek, theater en toffe doe-activiteiten voor kinderen – op het Bouw- en Infrapark in Harderwijk.Blogs & inspiratie
Alle blogs
Zomeruitjes door heel NL
Klaar voor de zomervakantie? Met deze uitjes en tips kan ie niet lang genoeg duren. Ontdek deze superleuke uitjes door heel Nederland en maak van elke dag een feestje, ook als het regent!
Wat is er allemaal te doen bij recreatiegebied Zeumeren?
Wanneer er weer van die warme zonnige dagen aanbreken is recreatiegebied Zeumeren bij ons favoriet. Lekker afkoelen en zwemmen met het hele gezin. Maar wist je dat naast het zwemmen er nog veel te beleven is in dit groenrijke gebied van Leisurelands? Wij delen onze favoriete tips.
Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!
Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!