Blogs & inspiratie
Nieuwe film Casper en Emma en de gouden ring
Gepubliceerd op 2 augustus 2023
Het megapopulaire duo Casper en Emma hebben een nieuwe film: Casper en Emma en de gouden ring is dé zomerfilm, vanaf nu in de bioscoop. Lees hier wat onze Kidsproofreporters ervan vinden.
Deze film brengt je helemaal in de vakantiesferen en is ideaal als leuke activiteit in de zomervakantie!
Het Verhaal
Casper en Emma zijn beste vriendjes en gaan samen met hun ouders, familie en opa op vakantie naar Malta. Ze nemen hun favoriete knuffels mevrouw Konijn (de knuffel van Emma) en Welpje van Casper mee. De knuffels kunnen praten en dat is leuk voor de kleine(re) kinderen, die de film bekijken.
Eenmaal bij het hotel gaat het al mis, want de blauw koffer van de vader van Casper wordt door de verkeerde blauwe (Volkswagen)bus meegenomen. De vader van Casper moet dus nieuwe kleren gaan kopen op het eiland en loopt in de meest komische outfits rond. Dit is erg grappig aan de film. Ook de duikbril van Casper ligt nog in de koffer, dus Casper kan niet duiken en blijft vooral bij en in het water met zijn voetjes.
Op het eiland ontmoeten ze vriendje Pawlu en zijn knuffel dolfijn. Tijdens de vakantie ontstaat een leuke en echte vakantievriendschap. Casper en Emma vinden in de zee een gouden ring met de naam van Amathea erop. Emma past zorgvuldig op de ring en hangt hem om haar nek. Ze zijn benieuwd naar de afkomst van de ring en gaan op onderzoek uit met opa. Op zoek naar meer achtergronden van de gouden ring beleven opa en de kinderen allerlei avonturen en daarom moet je de film echt gaan bekijken.
En gelukkig… aan het eind wordt het mysterie toch opgelost. 
Geschikt voor alle leeftijden
Het is een spannende film. Door de leuke scènes van de knuffels is deze film leuk voor de kleine kinderen (vanaf 3 jaar en ouder). De kinderen van zes jaar en ouder begrijpen de verhaallijn beter. Een spannende film waarin de zoektocht van de gouden ring centraal staat, maar ook de onderlinge relaties in de familie, liefde en vriendschappen.
De film heeft geen “enge/gevaarlijke” scènes, waardoor je ook de kleine kinderen mee kunt nemen. Je waant je helemaal in vakantiesferen en deze film is dan ook een absolute aanrader om te gaan bekijken in de zomervakantie.
De film duurt ongeveer 80 minuten. Echt een vrolijke film voor het gehele gezin.
Kijk via de button in welke bioscoop de film draait.
In Nederland in de bioscoop via In the Air Family Entertainment en Just4kids.
Veel kijkplezier!
Groeten, Tamara & kids
Lees ook:
Alle blogs
11x Spetterende zomeruitjes in ARTIS
Deze zomer staat water centraal in ARTIS. Met heel veel spetterende activiteiten en natuurlijk het nieuwe ARTIS-Aquarium!.
10x de leukste kinderhotels van Valk Exclusief in Nederland
WOW! Wat een toffe familiekamers hebben deze kindvriendelijke hotels! Hier wil je toch meteen eens een nachtje slapen? Bekijk snel deze 10 kinderhotels van Valk Exclusief en boek een heerlijk nachtje weg met je kind(eren).
Lekker er-op-uit in juni
Toffe activiteiten, kinderfeestjes voor de jarige jetjes en jobjes, leuke voorstellingen en fijne plekjes waar je kunt eten & spelen. We hebben weer een fijn lijstje samengesteld om er op uit te gaan in juni.Meer inspiratie
Finale Koninklijk Concertgebouw Concours 2026
Bewonder zes miniconcerten in deze spannende finale in Het Concertgebouw!
Keti Koti 4 Kids Concert bij ZOJazz Stage
Vier Keti Koti met de hele familie en geniet van muziek, dans en een feestelijke klederdrachtcatwalk!
GRIMM (8+) in Zaantheater
Bekende sprookjes komen terug in een doldwaze hiphop-balletmix in het Zaantheater!