Blogs & inspiratie
Geheime ontdekking met Lieveheersbeestje Kapoentje in het Museum Ons’ Lieve Heer Op Solder
Gepubliceerd op 27 mei 2024
Wauw, een geheime ontdekking; onze Kidsproofreporters bezochten het prachtige pand van Museum Ons' Lieve Heer Op Solder samen met Kapoentje. De lieveheersbeestjespeurtocht leidt je langs geheime deurtjes en leuke opdrachten. Tot helemaal bovenin.... wauw! Kijk je mee?
Volg hier onze Kidsproofreporters Marie en Katie!
De Lieveheersbeestjes speurtocht Deze link opent in een nieuwe tab is speciaal ontwikkeld voor kinderen van 5 tot en met 10 jaar. Ze kunnen hem alleen of met ouders doen. Het boekje met de speurtocht is gratis verkrijgbaar bij de kassa van het museum.
Voor kinderen vanaf 10 jaar is er de audiotour “Feest!”. Deze audiotour ligt klaar beneden bij de start van het museum.
Veel plezier!
Marie, Katie en Liesbeth
Tip: Ook op stap naar Op Solder? Klik dan hier Deze link opent in een nieuwe tab verder op de website!
Lees ook:
Alle blogs
18x Top zomervakantie uitjes in en om Amsterdam!
Hoera, VAKANTIE!!! Blijf jij in Amsterdam in de zomervakantie? Check snel deze super leuke tips voor uitjes, gezinsuitjes en vakantiekampen! Fijne vakantie!
Zwemmen in natuurwater in Amsterdam: onze tips
Hoe tof dat je in Amsterdam woont en er allemaal geweldige plekjes zijn waar je er gewoon in kan plonsen! Hier onze tips voor zwemmen in natuurwater.
26x zomeruitjes met kids door heel Nederland
Van paleizen en musea tot waterpret, theater en avontuurlijke doe-uitjes: ontdek 26 favoriete zomeruitjes voor gezinnen door heel Nederland.Meer inspiratie
Peter & de Wolf (4+)
Het spannende sprookje is te zien in het Openluchttheater vol prachtige pianomuziek!
Familieworkshop: Schilderij van glas
Maak jouw eigen 3D-schilderij van glas bij Museum JAN!
Funmania Aalsmeer in de zomervakantie
Indoor of outdoor klimmen, klauteren, springen, turnen en voetballen. Het kan allemaal bij Funmania!