Blogs & inspiratie
Wij testten het Beleefpad in het Amsterdamse Bos!
Gepubliceerd op 10 april 2025
Het Beleefpad Deze link opent in een nieuwe tab

De start van het Beleefpad Deze link opent in een nieuwe tab is overduidelijk.


Zo speuren en puzzelen we van stop naar stop. Bij iedere stop een leuke opdracht en een leuk weetje over de dieren in het bos. De verrekijker komt van pas, niet alleen bij de vogels. Is het nu een kraai, ekster of kauw? Werkt ook top bij de vlinders en insecten. Wat is dat voor een rode rups?

We krijgen natte gympen en blijven natuurlijk niet helemaal schoon, maar dat is ook juist de lol van een beleefpad. De meiden zijn super enthousiast “Ik wil nog een keer terug.” Kijk dat zijn de beste uitspraken!

1. Fotografeer het bord met de route (of hou zelf ook een route in je hand) want het is niet overal even duidelijk.
2. Neem er ruim de tijd voor, 1,5 uur is fijn, dan kun je nog eens verkeerd lopen en bij een stop een opdracht nog eens doen.
3. Is de Boswinkel dicht? Ook dan kun je het Beleefpad lopen. Bij de ingang staat een bord met de route en je kunt de opdrachtjes ook scannen met een QR code.

Dit was een lekkere buitenmiddag, super leuk en stiekem nog wat geleerd ook!
Veel plezier!
Liva, Sophie, Lindsay en Liesbeth
Lees ook:
Alle blogs
Sinterklaasfeest bij Pathé
De bioscoop is een Sinterklaasparadijs voor de kleintjes. Mét kans op een toffe prijs! Lees wat er van 1 oktober t/m 5 december te doen is in de bioscoop!
Onze favoriete uitjes voor (eind) oktober en november
Mooie bladeren, pompoenen, regen, wind en heel veel hartverwarmende theatervoorstellingen: het is herfst! Tijd om een echt familie uitje te plannen. We hebben een leuke serie verzameld voor je.
Naar het Van Gogh Museum met kids
Jonge kunstenaars opgelet! In het Van Gogh Museum is het hele jaar door van alles te beleven voor gezinnen. Hier zie je niet alleen bekende werken van de meester, maar ga je ook zelf aan de slag met verf en kwast tijdens de kinderworkshops! Een interactief museumbezoek gegarandeerd.Meer inspiratie
Freek Vonk Live
In de kerstvakantie kun je mee met Freek Vonk op avontuur in het dierenrijk, in AFAS Live!
Workshops Van Gogh Museum
Op zaterdag zijn er toffe kinderworkshops in het Van Gogh Museum! (6-12 jaar)
Sinterklaasconcert (4+)
Zal het de sint en zijn pieten lukken om langs te komen in Het Concertgebouw?