Pony rijden in Diemen
Bij Boerderij op IJburg leer je rijden op de liefste en leukste pony's! (6+)
Altijd al willen leren pony rijden? Dat kan op 4 niveaus (AA, A, B, C) bij Boerderij op IJburg!
Er is veel individuele aandacht dankzij kleinschalige groepjes van maximaal 5 kinderen. Het rijden wordt aangeleerd op een diervriendelijke manier. Zo rijd je zonder bit en wordt er gekeken naar de mogelijkheden per pony.
In de lessen ligt de focus op de balans om vertrouwen te krijgen op de paardenrug en zodat je met plezier kunt leren rijden. Verder worden er veel spelletjes gedaan, zowel op als naast de pony.
Wil je meer informatie of je aanmelden? Klik dan op de roze button.
Tip voor natuur-freaks: Word IJburg Ranger!
Boerderij op IJburg
Overdiemerweg 36a
1111 PP Diemen
Prijs
Groepsles €200 per kwartaal - Privéles €25 per kind per les (half uur)
Mail direct
Toon op kaart
Lijstjes voor Amsterdam
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Een nachtje weg met je kind: doordeweeks óók een top idee bij deze Valk Exclusief kinderhotels!
Heb je een (klein)kind dat nog niet naar school gaat, of hebben de kids een doordeweekse studiedag? Pak die gelegenheid om er samen even op uit te gaan! Combineer een dagje uit met een nachtje in een luxe familiehotel. Mini-vakantie!
Alle herfstvakantie uitjes in en om Amsterdam
Noord, Zuid, Oost, West, Zaandam en Amstelveen; werkelijk overal is zo'n tof herfstvakantie programma! Bij de theaters, musea, er zijn workshops en toffe buitenactiviteiten.
Dit is zo leuk: Move Lab met het hele gezin
Move Lab Kids Expo: nu ook leuk voor kids vanaf 4 jaar. Lees hier alles en bekijk de herfstvakantie workshops