Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

GV DOS Amsterdam

Eén van de meest ervaren gym- en turnverenigingen van Amsterdam! 3+

Kom  gymmen en turnen, van superjong tot al wat ouder, meisjes en jongens, iedereen is welkom. Op veel plaatsen in Amsterdam volg je lessen met veel plezier!

Meisjes en jongens vanaf 3 jaar
Onder leiding van een ervaren trainer doe je spelletjes en oefeningen. Het gaat om lekker bewegen, conditie krijgen en bezig zijn met wat je lichaam allemaal al kan. 

Wie durft mag aan de ringen hangen, in de touwen klimmen en zwieren, in de wandrekken klimmen en ervan af springen?!

Vanaf 6 jaar
Vanaf nu ga je toestelturnen. De naam zegt het al, je maakt gebruik van toestellen om knappe turntrucjes te leren. Je doet samen oefeningen en er is van te voren een warming-up.

De toestellen die je het meest gebruikt zijn de trampoline, de lange mat, de brug, de evenwichtsbalk, de kast, het paard, de vierkante mat en voor jongens ook de ringen.

Kijk op de site over hoe aan te melden voor proeflessen, foto’s en de verschillende locaties in Amsterdam, zoals in Bos en Lommer, Geuzenveld, Oost, Osdorp. Het adres op deze pagina is van locatie Oud Zuid.

GV DOS

Willem Witsenstraat 10

1077 AZ Amsterdam

Openingstijden Er wordt getraind op maandag tot en met zaterdag. Zie de site voor het lesrooster van het huidige seizoen.
Prijs €160,00 contributie per jaar voor 1 uur trainen in de week
Mail direct

Mail direct naar GV DOS

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toon op kaart

Uitgelicht

Topografie oefenen in de vakantie

FunZone: oneindig veel binnenpret

Blogs & inspiratie

Alle blogs

15 x Top zomervakantie uitjes in en om Amsterdam!

Hoera, VAKANTIE!!! Blijf jij in Amsterdam in de zomervakantie? Check snel deze super leuke tips voor uitjes, gezinsuitjes en vakantiekampen! Fijne vakantie!

Zomeruitjes door heel NL

Klaar voor de zomervakantie? Met deze uitjes en tips kan ie niet lang genoeg duren. Ontdek deze superleuke uitjes door heel Nederland en maak van elke dag een feestje, ook als het regent!

Toffe zomer vakantiekampen in en om Amsterdam

Op vakantiekamp gaan is een geweldig avontuur. Gave activiteiten doen én natuurlijk nieuwe vrienden maken. Hoe leuk is dat! We hebben alvast een selectie gemaakt geweldige meivakantie en zomerkampen.

De 14 zomer highlights in Het Scheepvaartmuseum

Start je dag met yoga, vis plastic, stap aan boord van het VOC schip of ontdek het verhaal van de Walvis of Duiker Doris. Alles ademt water en scheepvaart deze zomer in Amsterdam! Gratis tot en met 12 jaar en tijdens SAIL voor iedereen!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief