Honk- en Softbalvereniging
Kun jij heel hard een bal wegslaan, en heb je dan nog energie over om te rennen? Kom bij de Woodpeckers!
De Woordpeckers is een Honk- en softbalvereniging voor iedereen. Vanaf 8 jaar kun je beginnen met Peanuts! Als je iets ouder bent kun je bij de pupillen, en later bij de aspiranten en de junioren.
Samen met je team heb je op woensdag trainen en op zondag wedstrijd. Weet je niet zeker of je wel wil honkballen? Je kunt altijd een keer proeftrainen!
Wil je wat foto’s zien om te kijken hoe het er aan toegaat? Klik dan snel hieronder door om naar de site te gaan van Honk en Softbalvereniging de Woodpeckers!
Honk- en Softbalvereniging De Woodpeckers
Loenermark 290
1025 TC Amsterdam
Openingstijden
Zie de site.Prijs
Zie de site.
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Amsterdam
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Glaskunst ontdekken bij Museum JAN
Blinkend pareltje in de regio: Een glasmuseum, is dat leuk met kinderen? Gooien ze niet per ongeluk iets om? Even mijn grootste angst opzij schuiven en gewoon gaan. Met een speurtocht, creatieve workshops en heel veel kleurrijke kunstwerken is Museum JAN een superleuk Kidsproof uitje!
Aanrader: ga hierom naar het Museum Rembrandthuis met je mini Rembrandts
Zo leuk, uitgenodigd worden om als allereersten (yeah!) de gloednieuwe tentoonstelling Rembrandts Masterclass uit te proberen! Daar werden onze Kidsproofreporters Aukje en Kees wel enthousiast van. En hun moeder Harmke ook, want die was eigenlijk nog nooit in het Rembrandthuis geweest.
3 x Waarom je nú naar Move Amsterdam moet!
Februari betekent actie bij Move Amsterdam! Tijdens de Olympische Winterspelen en in de voorjaarsvakantie is Move dé plek voor jonge, fanatieke en creatieve ontdekkingsreizigers. Wij vinden het echt een topplek!