Voetballen bij Real Sranang
Iedereen kan hier lid worden om te voetballen en te genieten van Surinaamse gezelligheid!
De naam van Real Sranang is afgeleid van de beroemde voetbalclub Real Madrid. Maar naast voetballen, organiseert Real Sranang ook bijeenkomsten en evenementen in het clubhuis.
Heb je wel zin om te voetballen, en hou je ook wel van de Surinaamse, gezellige sfeer? Klik dan snel door op de paarse button om naar de site van SV Real Sranang te gaan!
SV Real Sranang
Radioweg 67
1098 NG Amsterdam
Prijs
Contributie verschilt per team, vanaf € 85 tot € 165.
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Amsterdam
Blogs & inspiratie
Alle blogs
38x Top zomervakantie uitjes in en om Amsterdam!
Hoera, VAKANTIE!!! Blijf jij in Amsterdam in de zomervakantie? Check snel deze super leuke tips voor uitjes, gezinsuitjes en vakantiekampen! Fijne vakantie!
Gratis en lowbudget uitjes in de zomervakantie
Een gezellige middag eropuit met de kinderen hoeft gelukkig niets te kosten. Er zijn heel veel uitjes voor kinderen in Amsterdam en omgeving helemaal (of bijna) gratis! Wij hebben een aantal leuke gratis en low-budget kinderactiviteiten verzameld.
3 Strandjes om te zwemmen en te spelen in Groengebied Amstelland
Op een warme zomerdag is er niks fijner voor kinderen dan lekker pootjebaden in de waterplassen aan de randen van de stad. Stap op de fiets met de kids en ontdek de leuke strandjes aan de Ouderkerkerplas, de Gaasperplas en de Hoge Dijk.