SportPlaza Mercator
Begin hier je zwemles, even ontspannen met baantjestrekken of gezellig dagje met de familie!
Bij SportPlaza Mercator kunt u op meerdere tijdstippen in de week vrijzwemmen (recreatief zwemmen). Het wedstrijdbad is twee meter diep en de beweegbare bodem staat op 1.50 meter. Er zijn geen lijnen in het zwembad en er liggen zwemplanken, ballen en andere materialen. Ook is er een kinderspeelbad met krokodil en een therapeutisch zwembad.
In de zomer is het ook mogelijk om buiten te zwemmen in het buitenbad!
Ook biedt het zwembad zwemlessen aan kinderen vanaf 4 jaar. Het uiteindelijke doel is natuurlijk zwemdiploma A behalen. Voor iedereen tot acht jaar oud heeft SportPlaza Mercator Jip’s WaterWereld® ontwikkeld. Jip is een cartoon-nijlpaardje dat zich thuisvoelt in het water.
Onder Jip’s WaterWereld vallen de activiteiten:
– Jip’s Zwangerschapszwemmen;
– Jip’s Baby- en Peuterzwemmen;
– Jip’s WaterWennen;
– Jip Zwem-ABC.
Klik voor meer informatie over Jip en de daarbijbehorende activiteiten door naar de site via de roze button.
SportPlaza Mercator
Jan van Galenstraat 315
1056 CB Amsterdam
Openingstijden
zie websitePrijs
Entree: € 6,50(kids t/m 2 jr gratis)
Toon op kaart
Lijstjes voor Amsterdam
Meer inspiratie
Bezoek Verzetsmuseum Junior in herfstvakantie
Maak in de herfstvakantie kennis met deze aangrijpende periode uit de Nederlandse geschiedenis.
Vue Amsterdam Film Spaarboekje
Spaar voor leuke prijzen met het Vue Film Spaarboekje, in samenwerking met Donald Duck!
Abracadabra in het Joods Museum
Ontdek de geheimen van Houdini tot Hans Klok in het Joods Museum!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Dagje uit in de oude binnenstad van Amsterdam: deze 3 musea zijn verrassend leuk!
Een dagje Amsterdam met kinderen saai? Echt niet! Onze Kidsproofreporters bezoeken drie verrassende musea in de oude binnenstad van Amsterdam. Het leuke? Ze liggen allemaal op loopafstand van elkaar. Onderweg wandelen we langs de grachten, pakken we een terrasje en maken we van museum naar museum een gezellig avontuur.
Dit wil echt zien: Abracadabra! Goochelen van Houdini tot Hans Klok
Hokus pokus pilatus pas… en daar staat ineens een geweldige tentoonstelling in het Joods Museum! Abracadabra neemt jullie mee naar de gouden jaren van de goochelkunst. Met Hans Klok, Houdini, mysterieuze trucs én genoeg kansen om zelf te verdwijnen. Wij mochten bij de opening zijn en keken onze ogen uit.
Probeer het uit: Move Lab met het hele gezin
Move Lab Kids Expo: nu ook leuk voor kids vanaf 4 jaar. Lees hier alles en bekijk de herfstvakantie workshops