
Minicursus ponyrijden
Vanaf 6 jaar kun je bij Stichting Waveren een minicursus ponyrijden volgen van 4 dagen.
Een minicursus is een serie van 4 lessen die op zondagmiddag gegeven worden. De lessen duren twee uur want tijdens de les ga je niet alleen rijden, je leert ook hoe je een paard moet poetsen en zadelen.
De minicursus is voor kinderen vanaf 6 jaar, maar ook als je 8, 9 of 10 bent kan de minicursus een leuke kennismaking met paardrijden zijn.
Klik op de roze button voor meer informatie en inschrijven.
Stichting Waveren
Provincialeweg 56
1103 SB Amsterdam
Openingstijden
De cursus vindt om de week plaats op zondagen van 11.45 tot 13.45 of van 14.15 tot 15.15 uurKijk op de website voor eerstvolgende datum.
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Meer inspiratie


Gitaarles Amsterdam
Jonge gitaristen opgelet! Bij Gitaarles Amsterdam leer je de fijne kneepjes van het muziekvak.
De Amsterdamse Jeugdtheaterschool
De toneelschool in Amsterdam voor kinderen & jongeren van 8 tot en met 18 jaar!
DAT! School
DAT! School is een multidisciplinaire jeugdtheaterschool voor kids in Amsterdam Noord, al vanaf 4 jaar!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Leuke gezinsuitjes in september en begin oktober
Er zijn weer een hele hoop fijne uitjes in september en begin oktober. Van lego tot gratis kamp en weekend van de wetenschap
Vooral te kort: YANASEI kleurrijk en mythisch danstheater
Eindelijk, danstheater AYA heeft een dansvoorstelling ook geschikt voor onder 12 jaar! YANASEI is al 6+ zelfs. Dus die MOETEN we zien. Ook al vinden we het onderwerp best spannend… Gelukkig mogen we achteraf de crew interviewen (ook best spannend trouwens) dus als we iets niet snappen kunnen we het vragen.
BACK TO SCHOOL tips
Het nieuwe jaar is weer begonnen! En dat betekent ook een nieuwe start voor de (sport)clubjes! Dé tijd om een leuke hobby voor je kind te ontdekken.