US Volleybal Amsterdam
Weet jij wat Cool Moves Volley is? Of zoek je een (nieuwe) vereniging? 5+
De volleybalvereniging US heeft sinds 2003 jaar een jeugdafdeling voor kinderen vanaf 5 jaar. Uitermate Sportief (US) jeugd telt op dit moment ongeveer 20 leden waarvan, de leeftijd varieert van 5 tot 16 jaar.
Cool Moves Volley is een nieuwe vorm van volleybal die speciaal voor kinderen is ontwikkeld. Jeugdspelers kunnen leren volleyballen op hun eigen niveau. Ze volleyballen op een kleiner veld, met een lager net en een minder zware bal. De teams bestaan uit vier spelers. Dit is veel leuker, omdat je dan vaker de bal krijgt.
Ben je benieuwd naar de jeugd en Cool Moves Volley (CMV) bij US, kom dan gerust een keer langs op vrijdagmiddag!
Kijk op de site voor meer informatie over de verschillende teams en CMV.
US Volleybal
Van Musschenbroekstraat 38
1091 DC Amsterdam
Openingstijden
De trainingen vinden plaats op maandag van 18.30 tot 20.00 uur in de Wibauthal en op vrijdag van 17.00 tot 20.00 uur (in een andere sporthal).Prijs
CMV zonder competitie €90,00, CMV met competitie €125,00Toon op kaart
Lijstjes voor Amsterdam
Meer inspiratie
Diverse cursussen Coderen
Ben je tussen de 7 en 13 jaar? Leer coderen én online veiligheid bij codethatidea!
DAT! School
DAT! School is een multidisciplinaire jeugdtheaterschool voor kids in Amsterdam Noord, al vanaf 4 jaar!
PeuterDans Amsterdam Noord
In deze creatieve Peuterdansles ga je lekker in de ruimte bewegen op mooie muziek!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Festivals voor de hele familie
Op welk van deze zomerfestivals in Amsterdam ga jij deze zomer cultuur snuiven, muziek luisteren en rondstruinen?
BACK TO SCHOOL tips
Het nieuwe jaar is weer begonnen! En dat betekent ook een nieuwe start voor de (sport)clubjes! Dé tijd om een leuke hobby voor je kind te ontdekken.
Move Lab Amsterdam – Uniek actief kinderfeestje met nieuwste technieken
Op zoek naar een actief kinderpartijtje in Amsterdam dat even helemaal anders is? Dit is er één waar energie, techniek en plezier samenkomen. Wij gingen naar het Move Lab en geloof me… hier willen ze nog een keer naartoe.