Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Zwemschool Robbedoes

Bij Zwemschool Robbedoes haal je gemakkelijk je zwemdiploma. Begin met zwemles als je 4 jaar bent!

Zwemmen bij Zwemschool Robbedoes is zwemmen in een omgeving speciaal voor kinderen, in een goede sfeer, met het hele jaar één instructeur en in een klein groepje. Hierdoor voel je je snel op je gemak!

Zwemschool Robbedoes werkt in kleine groepjes (max. 8 kinderen) en streeft naar een vaste instructeur elke week. Op deze manier is er ruimte voor individuele aandacht en kan er worden aangesloten bij de behoefte van elk kind.

Inschrijven is mogelijk vanaf vier jaar oud voor het zwemdiploma A. Verder biedt zwemschool Robbedoes ook het zwemdiploma -B, -C en zwemvaardigheid aan.

Het is mogelijk eerst te komen kijken naar een zwemles, met papa & mama en/of broertje(s) en zusje(s).

Kijk op de site voor meer informatie of neem contact op met de school om je in te schrijven!

Zwemschool Robbedoes

Jan Postmahof 1-A

1063 XB Amsterdam

Openingstijden Zie website voor actuele tijden
Prijs Zie website
Mail direct

Mail direct naar Zwemschool Robbedoes

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Toon op kaart

Uitgelicht

Den Haag: superleuke stad voor kinderen

Op avontuur in het Nationaal Militair Museum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Van Gogh en de Roulins — een kleurrijk familie-uitje

Samen op ontdekking in het Van Gogh Museum! Met een speurtocht, creatieve activiteiten en het miniatuur Gele Huis is dit een topuitje voor gezinnen.

Een middag Rijksmuseum met kids

In het Rijksmuseum is het hele jaar van alles te beleven voor gezinnen! Samen bewonder je de Nederlandse geschiedenis van 1200 tot nu, van de grootste kunstwerken tot de kleinste details. De familie-activiteiten maken een bezoekje actief, interactief en educatief!

Swingen met Groove Beest in het Bimhuis

Perfecte concert-serie om kennis te maken met live muziek: meedoen, voelen en swingen!

Superleuke Sinterklaas-, schaats- en novemberuitjes

'Zie ginds komt de stoomboot...' Op 16 november vaart Sinterklaas met zijn pieten weer Amsterdam binnen! En deze ouwe baas is zo aardig geweest om ons al een kijkje in zijn agenda te geven! Zie hieronder waar hij de komende weken is. Dit en nog meer leuke tips voor november.

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief