
Schaatslessen Jaap Eden
Wil jij (beter) leren schaatsen? De halfseizoenscursus gaat van start bij de Jaap Eden IJsbaan!
Ben jij 5 jaar of ouder en wil jij schaatsles volgen? Schrijf je dan in voor een halfseizoenscursus en leer elke week beter schaatsen in een groep met leeftijdsgenootjes!
Je wordt ingedeeld op basis van je leeftijd. Wil jij samen met vriendjes of vriendinnetjes schaatsen dan wordt hier rekening mee gehouden. De begeleiding wordt gedaan door een trainer die allemaal spelletjes bedenkt om het voor iedereen leuk te maken!
Het schaatsseizoen start in januari en eindigt in maart.
Les in de schoolvakanties
Een schoolvakantie is een perfect moment om (beter) te leren schaatsen. Daarom organiseert de Jaap Eden Ijsbaan in de herfst-, kerst- of voorjaarsvakantie een meerdaagse cursus op het ijs voor jong en oud!
Voor meer informatie en trainingsdagen, klik op de roze button!
Jaap Eden IJsbaan
Radioweg 64
1098 SL Amsterdam
Openingstijden
Kijk voor exacte tijden en beschikbaarheid op de site.Prijs
zie websiteToon op kaart
Meer inspiratie


De Amsterdamse Jeugdtheaterschool
De toneelschool in Amsterdam voor kinderen & jongeren van 8 tot en met 18 jaar!
Schaatslessen Jaap Eden
Wil jij (beter) leren schaatsen? Kom dan schaatsles nemen op de Jaap Eden IJsbaan!
Gitaarles Amsterdam
Jonge gitaristen opgelet! Bij Gitaarles Amsterdam leer je de fijne kneepjes van het muziekvak.Blogs & inspiratie
Alle blogs
Glaskunst ontdekken bij Museum JAN
Blinkend pareltje in de regio: Een glasmuseum, is dat leuk met kinderen? Gooien ze niet per ongeluk iets om? Even mijn grootste angst opzij schuiven en gewoon gaan. Met een speurtocht, creatieve workshops en heel veel kleurrijke kunstwerken is Museum JAN het een superleuk Kidsproof uitje!
Vooral te kort: YANASEI kleurrijk en mythisch danstheater
Eindelijk, danstheater AYA heeft een dansvoorstelling ook geschikt voor onder 12 jaar! YANASEI is al 6+ zelfs. Dus die MOETEN we zien. Ook al vinden we het onderwerp best spannend… Gelukkig mogen we achteraf de crew interviewen (ook best spannend trouwens) dus als we iets niet snappen kunnen we het vragen.
BACK TO SCHOOL tips
Het nieuwe jaar is weer begonnen! En dat betekent ook een nieuwe start voor de (sport)clubjes! Dé tijd om een leuke hobby voor je kind te ontdekken.