Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Ponymanege Equito

Wil jij alles van paarden en pony's weten? Kom kijken bij Ponymanege Equito, in Amstelveen!

Er zijn veel lieve pony’s, bij Ponymanege Equito! Je rijdt er in kleine groepjes, waardoor je ook echt goed leert rijden. Maar als je wilt kun je ook alles leren over het verzorgen van paarden en pony’s. Ponyrijlessen kan vanaf 7 jaar.

Naast de gewone lessen worden er ook ponyspelletjes, springlessen, wedstrijden en buitenritten georganiseerd. Nieuwsgierig? Neem een kijkje en maak kennis met de pony’s, zoals Sammy, Ukkie en Annico!

Klik op de roze button voor meer informatie.

Tip: volg ons ook op Twitter!

Ponymanege Equito

Kalfjeslaan 49

1183 TA Amstelveen

Openingstijden Maandag t/m vrijdag: 13.30 tot 21.00 uur
Zaterdag: 08.00 tot 16.00 uur
Prijs Zie website
Mail direct

Mail direct naar Ponymanege Equito

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

DAT! School

DAT! School is een multidisciplinaire jeugdtheaterschool voor kids in Amsterdam Noord, al vanaf 4 jaar!

Schaatslessen Jaap Eden

Wil jij (beter) leren schaatsen? Kom dan schaatsles nemen op de Jaap Eden IJsbaan!

De Amsterdamse Jeugdtheaterschool

De toneelschool in Amsterdam voor kinderen & jongeren van 8 tot en met 18 jaar!

Gitaarles Amsterdam

Jonge gitaristen opgelet! Bij Gitaarles Amsterdam leer je de fijne kneepjes van het muziekvak.

Uitgelicht

Boek première kaartjes

Eten, spelen & plezier onder één dak

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Glaskunst ontdekken bij Museum JAN

Blinkend pareltje in de regio: Een glasmuseum, is dat leuk met kinderen? Gooien ze niet per ongeluk iets om? Even mijn grootste angst opzij schuiven en gewoon gaan. Met een speurtocht, creatieve workshops en heel veel kleurrijke kunstwerken is Museum JAN het een superleuk Kidsproof uitje!

14x familieconcerten in Het Concertgebouw (2+)

Gierende gitaren, tinkelende toetsen en swingende saxofoons klinken dit muziekjaar weer door Het Concertgebouw!

Leuke gezinsuitjes in september en begin oktober

Er zijn weer een hele hoop fijne uitjes in september en begin oktober. Van lego tot gratis kamp en weekend van de wetenschap

Vooral te kort: YANASEI kleurrijk en mythisch danstheater

Eindelijk, danstheater AYA heeft een dansvoorstelling ook geschikt voor onder 12 jaar! YANASEI is al 6+ zelfs. Dus die MOETEN we zien. Ook al vinden we het onderwerp best spannend… Gelukkig mogen we achteraf de crew interviewen (ook best spannend trouwens) dus als we iets niet snappen kunnen we het vragen.

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief