Café Restaurant Polder
Een trendy restaurant gelegen bij het Science Park. Met geregeld kinderactiviteiten!
Heb je zin in taart of een ontbijtje? Oh, wacht… is het alweer tijd om te lunchen? Op de menukaart vind je voor ieder wat wils! Een broodje tonijn of kip, tostie, heerlijk warm klein gerechtje, salade en meer.
Ook aan de kinderen is gedacht. Op de kinderkaart vind je alle favoriete kindergerechten, maar ook grote-mensengerechten in kleinere porties. En natuurlijk voor de lekkere trek!
Bij mooi weer kun je lekker buiten zitten en is er veel ruimte voor de kinderen om te spelen!
Meer informatie en de kaart vind je op de website. Klik hiervoor door via de roze button.
Tip: altijd op de hoogte zijn van de leukste uitjes? Meld je aan voor de nieuwsbrief van Kidsproof!
Cafe Restaurant Polder
Science Park 205
1098 XH Amsterdam
Openingstijden
Alle dagen van 10:00 tot 24:00 uur.Prijs
Pannenkoek vanaf €4,50. Broodjes vanaf €4,00.Toon op kaart
Lijstjes voor Amsterdam
Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
11x Spetterende zomeruitjes in ARTIS
Deze zomer staat water centraal in ARTIS. Met heel veel spetterende activiteiten en natuurlijk het nieuwe ARTIS-Aquarium!.
Lekker er-op-uit in juni
Toffe activiteiten, kinderfeestjes voor de jarige jetjes en jobjes, leuke voorstellingen en fijne plekjes waar je kunt eten & spelen. We hebben weer een fijn lijstje samengesteld om er op uit te gaan in juni.