IJs van Oost
Bij 'ijs van Oost' maken ze ambachtelijk ijs van verse ingrediënten. Echt lekker!
Het ijs van IJs van Oost wordt dagelijks vers en ambachtelijk gemaakt. En daar zijn ze bij deze leuke ijssalon trots op!
Het ijs wordt van verse producten gemaakt. Vers fruit, versgeperst sap, vanillestokjes en natuurlijk melk, room en suiker. Zowel voor het fruitijs en het roomijs worden de beste producten gebruikt. Want met de beste ingrediënten krijg je het lekkerste IJS!
Natuurlijk kan je er ook terecht voor een kopje koffie! Trek in ijs gekregen?
Kom dan snel langs op de Javastraat of klik op de roze button voor meer informatie!
IJs van Oost
Javastraat 79
1094 HB Amsterdam
Openingstijden
dagelijks geopend van 12.00-22.00
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
4x Wandelen met kinderen in de natuur om Amsterdam
Wil je leuk wandelen met kinderen? Daar hoef je echt niet ver voor. In de natuur rondom Amsterdam zijn er super leuke en kindvriendelijke wandelingen. Hier onze toppers..
De Vier van Noord-Holland | Heel Noord-Holland schaatst!
Veel schaatsplezier voor iedereen op de ijsbanen in Alkmaar, Amsterdam, Haarlem en Hoorn, in oktober en november!
Dress to Impress Fong-Leng workshop bij Museum JAN
Ga aan de slag met stoffen en kleuren en ontwerp je eigen outfit! We mochten deze leuke workshop testen, lees hier onze ervaring.