Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Pulitzer

Geniet van eten en drinken op het heerlijke terras van 't Pulitzer hotel!

Kom op adem met uitzicht op de rustgevende tuinen of zak onderuit op het terras, omgeven door de indrukwekkende grachtenpanden. Een oase van rust!

Bij Pulitzer geniet je van een lekker ontbijtje, lichte gerechten, taartjes en meer.

Klik op de roze button voor meer informatie.
Tip: altijd op de hoogte zijn van de leukste uitjes? Meld je aan voor de nieuwsbrief van Kidsproof!

Pulitzer Amsterdam

Prinsengracht 315-331

1016 GX Amsterdam

Mail direct

Mail direct naar Pulitzer Amsterdam

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Amsterdam

Uitgelicht

Blogs & inspiratie

Alle blogs

14x vrolijke familieconcerten in Het Concertgebouw

Van cello's en Taylor Swift tot winterliedjes en muzikale avonturen voor de allerkleinsten klinken dit muziekjaar weer door Het Concertgebouw!

Een zondagochtend bij The Bookshop Kids in Amsterdam

Soms ontdek je zo’n uitje en denk je meteen: waarom wist ik dit niet eerder? The Bookshop Kids in de Stadsschouwburg Amsterdam is precies zo’n plek. Een beetje theater. Een fijn boek. En een relaxte sfeer. Jullie kind verdwijnt in een verhaal en jij geniet van een lekkere kop koffie. Klinkt als een prima zondagochtend toch?

Speuren en film maken in Eye

Wij maakten onze eigen film tijdens de workshop Filmmagie en speurden daarna door een van de coolste gebouwen in Amsterdam: Eye

Naar het Van Gogh Museum met kids

Jonge kunstenaars opgelet! In het Van Gogh Museum is het hele jaar door van alles te beleven voor gezinnen. Hier zie je niet alleen bekende werken van de meester, maar ga je ook zelf aan de slag met verf en kwast tijdens de kinderworkshops! Een interactief museumbezoek gegarandeerd.

Win gezinstickets voor het Sintfestijn op Loevestein
Doe mee en maak kans op één van de 4 gezinstickets voor het Sintfestijn op Loevestein!

Ik doe mee!