
Terrasmus in Erasmuspark
Hier vind je niet alleen heerlijke lunches en smoothies, ze organiseren ook veel leuke activiteiten!
En ga je met je koffie en thee met taart of lunch lekker op het terras zitten terwijl de kinderen op het gras spelen. Of neem je alles mee voor een picknick in het park.
Terrasmus organiseert ook allemaal leuke kinderactiviteiten.
Dus klik snel op de roze button hieronder om te zien wat er allemaal te doen is!
Tip: Op zoek naar leuke uitjes? Neem eens een kijkje in de categorie Eropuit.
Terrasmus
Erasmuspark 1
1056 LE Amsterdam
Openingstijden
10 -18 uur.Op mooie dagen blijven ze langer open.
Maandags gesloten.
Prijs
Verse sappen vanaf €1,50 koffie/thee vanaf €1,90 lunch vanaf €2,50
Mail direct
Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Nieuwe filmtip: De IJsbeerprins: magisch!
Als je van Bambi, van Frozen en de Kleine Zeemeermin houdt, hou je zeker ook van deze nieuwe film De IJsbeerprins. Een magisch verhaal vol prachtige muziek en adembenemende landschappen. Nu in de bioscoop!
Toffe vakantiekampen in en om Amsterdam
Op vakantiekamp gaan is een geweldig avontuur. Gave activiteiten doen én natuurlijk nieuwe vrienden maken. Hoe leuk is dat! We hebben alvast een selectie gemaakt geweldige meivakantie en zomerkampen.
Festivals voor de hele familie
Op welk van deze zomerfestivals in Amsterdam ga jij deze zomer cultuur snuiven, muziek luisteren en rondstruinen?