Eten aan de Plas
Aan de Plas is een paviljoen voor jong en oud, aan het mooie strand in Ouderkerk!
Genieten van heerlijk eten en drinken op een mooie plek? Dan zit je bij Aan de Plas goed. Dit paviljoen ligt aan het mooie en schone strand van Ouderkerk. Maar wel dichtbij Amsterdam en de Johan Cruijff Arena mét ruime parkeergelegenheid.
Het hele jaar kun je hier genieten van drinken, lunch, diner en een borrel. Leuk voor een zomers dagje op het strand.
Maar ook als de zon niet schijnt behoudt de Ouderkerkerplas zijn schoonheid. Je kunt lekker wandelen, windsurfen en uitwaaien. En daarna lekker opwarmen met een warme chocomelk!
Kom je langs? Klik op de roze button voor meer informatie.
Tip: meld je aan voor de nieuwsbrief van Kidsproof voor leuke uitjes en tips!
Aan de Plas
Aan de Wind 10
1191 LD Ouderkerk aan de Amstel
Openingstijden
Woensdag t/m zondag vanaf 10:00 uurToon op kaart
Lijstjes voor Amsterdam
Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
10x de leukste kinderhotels van Valk Exclusief in Nederland
WOW! Wat een toffe familiekamers hebben deze kindvriendelijke hotels! Hier wil je toch meteen eens een nachtje slapen? Bekijk snel deze 10 kinderhotels van Valk Exclusief en boek een heerlijk nachtje weg met je kind(eren).
11x Spetterende zomeruitjes in ARTIS
Deze zomer staat water centraal in ARTIS. Met heel veel spetterende activiteiten en natuurlijk het nieuwe ARTIS-Aquarium!.