
Eten bij Anne&Max
Bij Anne&Max kun je terecht voor een verse, natuurlijke en (vaak) huisgemaakt ontbijtje of lunch!
Door de gezellige sfeer is Anne&Max jouw huiskamer in de stad! Hier kun je genieten van een biologisch, fairtrade en vers ontbijtje, lunch of een drankje.
Waar ontbijt jij graag mee? Met romige yoghurt, een vegan smoothiebowl, een gevuld croissantje of heb je liever een scone? Anne&Max heeft voor ieder wat wils! Tijdens de lunch kun je genieten van onder andere heerlijke sandwiches, brood en soep.
Daarnaast kun je hier de hele dag taartjes en andere zoete lekkernijen halen. Speciaal voor de kids is er een Warme Tony’s chocolademelk met natuurlijk slagroom.
Ze hebben verschillende vestigingen in Amsterdam: in Houthavens, Oud-West, The Style Outlet, Zeeburg en Zuid.
Kom je ook een keertje langs? Klik voor meer informatie op de roze button!
Tip: Binnenkort een verjaardagsfeestje vieren? Neem een kijkje in de categorie Kinderfeestjes voor leuke activiteiten.
Anne&Max
Weesperzijde 83
1091 EJ Amsterdam
Prijs
Zie website voor menuToon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Glaskunst ontdekken bij Museum JAN
Blinkend pareltje in de regio: Een glasmuseum, is dat leuk met kinderen? Gooien ze niet per ongeluk iets om? Even mijn grootste angst opzij schuiven en gewoon gaan. Met een speurtocht, creatieve workshops en heel veel kleurrijke kunstwerken is Museum JAN het een superleuk Kidsproof uitje!
14x familieconcerten in Het Concertgebouw (2+)
Gierende gitaren, tinkelende toetsen en swingende saxofoons klinken dit muziekjaar weer door Het Concertgebouw!
Leuke gezinsuitjes in september en begin oktober
Er zijn weer een hele hoop fijne uitjes in september en begin oktober. Van lego tot gratis kamp en weekend van de wetenschap