De Akermolen
De Akermolen is een molenstomp, maar wel met een theehuis, met lekkere broodjes, koffie en thee!
Bijzonder zijn de oude molengangen die nog in de grond zitten en door een glazen vloer zichtbaar zijn gemaakt. Deze spectaculaire bezienswaardigheid is betaald door de Vereniging Vrienden van Stadsherstel.
Kom je ook gezellig een hapje eten of iets drinken?
Klik op de roze button om naar de website te gaan.
Tip: schrijf je in voor onze gratis nieuwsbrief en blijf op de hoogte van de leukste uitjes voor kinderen in Amsterdam!
De Akermolen
Zwarte Pad 30
1069 MN Amsterdam
Openingstijden
Dinsdag t/m vrijdag van 10.00 tot 17.00 uurZaterdag en zondag van 12.00 tot 17.00 uur
Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Van Gogh en de Roulins — een kleurrijk familie-uitje
Samen op ontdekking in het Van Gogh Museum! Met een speurtocht, creatieve activiteiten en het miniatuur Gele Huis is dit een topuitje voor gezinnen.
Sfeervolle november en begin december uitjes
Donkere, korte dagen, lichtjes weer aan. Gelukkig zijn er heel veel leuke, sfeervolle uitjes deze tijd van het jaar
Alle Sinterklaas uitjes in Amsterdam
Pssst....Sint heeft dus zijn volledige agenda met ons gedeeld! Wil je weten waar hij de komende tijd te vinden is, bekijk dan snel zijn agenda!