
De Huiskamer van Rembrandt
In De Huiskamer van Rembrandt kun je genieten van heerlijk eten en drinken!
In Amsterdam-West, met uitzicht op het Rembrandtpark, vind je het gezellige buurtcafé: De Huiskamer van Rembrandt.
Hier kun je genieten van ontbijt, koffie, lunch en een borrel. Je kunt binnen in het restaurant zitten, maar als het zonnetje schijnt is het ook heerlijk om op het terras plaats te nemen.
Kom je een keer langs in dit gezellige buurtcafé?
Klik voor meer informatie op de roze button!
Tip: altijd op de hoogte zijn van de leukste uitjes? Meld je aan voor de nieuwsbrief van Kidsproof!
De Huiskamer van Rembrandt
Orteliuskade 5
1057 AA Amsterdam
Openingstijden
dinsdag t/m zondag: 10:00 – 18:00 uur
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Glaskunst ontdekken bij Museum JAN
Blinkend pareltje in de regio: Een glasmuseum, is dat leuk met kinderen? Gooien ze niet per ongeluk iets om? Even mijn grootste angst opzij schuiven en gewoon gaan. Met een speurtocht, creatieve workshops en heel veel kleurrijke kunstwerken is Museum JAN het een superleuk Kidsproof uitje!
14x familieconcerten in Het Concertgebouw (2+)
Gierende gitaren, tinkelende toetsen en swingende saxofoons klinken dit muziekjaar weer door Het Concertgebouw!
Vooral te kort: YANASEI kleurrijk en mythisch danstheater
Eindelijk, danstheater AYA heeft een dansvoorstelling ook geschikt voor onder 12 jaar! YANASEI is al 6+ zelfs. Dus die MOETEN we zien. Ook al vinden we het onderwerp best spannend… Gelukkig mogen we achteraf de crew interviewen (ook best spannend trouwens) dus als we iets niet snappen kunnen we het vragen.