Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

De Pizzabakkers in Noord

Lekkere pizza's en pasta's kun je vinden bij De Pizzabakkers, voor zowel afhalen als meteen opeten!

Op de hoek van de Nieuwendammerdijk en de Waddenweg in Amsterdam-Noord ligt de gezellige Pizzabakkers. Vlakbij het Noorderpark. 

Hier kun je genieten (of afhalen) van heerlijke Romeinse pizza’s, pasta’s en salades. Je hebt de keuze uit veel verschillende toppings. 

Pizzabakkers Noord is een geweldige plek voor het hele gezin. Kinderen kunnen spelen in De Pizzabakkers speelkeuken terwijl ouders in het restaurant een drankje nemen. Ook kunnen de kinderen spelen en kleien met een bolletje pizzadeeg. 

Tip: in de zomer kun je pizza’s afhalen en opeten in het Noorderpark!

Klik op de roze button om naar de site van De Pizzabakkers te gaan. 
Tip: Binnenkort een verjaardagsfeestje vieren? Neem een kijkje in de categorie Kinderfeestjes voor leuke activiteiten.

De Pizzabakkers

Waddenweg 2

1025 PV Amsterdam

Mail direct

Mail direct naar De Pizzabakkers

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Naar het Van Gogh Museum met kids

Jonge kunstenaars opgelet! In het Van Gogh Museum is het hele jaar door van alles te beleven voor gezinnen. Hier zie je niet alleen bekende werken van de meester, maar ga je ook zelf aan de slag met verf en kwast tijdens de kinderworkshops! Een interactief museumbezoek gegarandeerd.

Een zondagochtend bij The Bookshop Kids in Amsterdam

Soms ontdek je zo’n uitje en denk je meteen: waarom wist ik dit niet eerder? The Bookshop Kids in de Stadsschouwburg Amsterdam is precies zo’n plek. Een beetje theater. Een fijn boek. En een relaxte sfeer. Jullie kind verdwijnt in een verhaal en jij geniet van een lekkere kop koffie. Klinkt als een prima zondagochtend toch?

14x vrolijke familieconcerten in Het Concertgebouw

Van cello's en Taylor Swift tot winterliedjes en muzikale avonturen voor de allerkleinsten klinken dit muziekjaar weer door Het Concertgebouw!

Speuren en film maken in Eye

Wij maakten onze eigen film tijdens de workshop Filmmagie en speurden daarna door een van de coolste gebouwen in Amsterdam: Eye

Win gezinstickets voor het Sintfestijn op Loevestein
Doe mee en maak kans op één van de 4 gezinstickets voor het Sintfestijn op Loevestein!

Ik doe mee!