Het Paviljoen
Kom bij Het Paviljoen lunchen, dineren of gezellig borrelen met de kinderen!
Bij Het Paviljoen kun je genieten van lunch, diner en borrel. Het restaurant ligt centraal gelegen, tussen de Jordaan en het Westerpark.
Door de mooie binnenlocatie en grote dakterras kun je hier zowel in de zomer als in de winter genieten. Voor de lunch kun je hier luxe belegde broodjes en hamburgers bestellen. Speciaal voor de kids zijn er pannenkoeken en boterhammen.
Voor diner heb je de keuze tussen tapas en diverse hoofdgerechten. Wat dacht je van een kipsate, een burger, of een lekkere kaasfondue? En een toetje kan natuurlijk niet ontbreken!
Extra leuk: haal de Limonadepas bij Het Paviljoen voor €47,50, hiermee krijg je 2 jaar gratis limonade!
Kom je langs? Klik op de roze button om naar de site te gaan.
Tip: altijd op de hoogte zijn van de leukste uitjes? Meld je aan voor de nieuwsbrief van Kidsproof!
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Leuke gezinsuitjes met Hemelvaart en Pinksteren
Wat zijn er veel leuke uitjes met Hemelvaart, Pinksteren en in mei: festivals, buitenuitjes, nieuwe pareltjes....
Lekker gymmen bij The Little Gym: wat een feest
Gymmen bij The Little Gym zorgt voor een grote dosis 'Serious fun'. Mijn dochter vond het vooral 'veel fun'. Maar de lessen zorgen ook voor een positieve sociale en fysieke ontwikkeling!
Nu in Wereldmuseum Amsterdam: Raad van de Raaf
Raad van de Raaf is een Junior-tentoonstelling in Wereldmuseum Amsterdam (voorheen Tropenmuseum Amsterdam). Wat dat precies is gaan we ontdekken met onze Kidsproofreporters Kees, Aukje en moeder Harmke.