Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Hotel Buiten

Plof neer in de hangmat, speel een spelletje en geniet van een heerlijke lunch, diner of schepijsje!

Hotel Buiten vind je op een mooie locatie, namelijk op een schiereiland aan de Sloterplas. Het restaurant is dan ook aan drie kanten omringd met water en je hebt prachtig uitzicht over de Sloterplas, strand en park. 

Bij Hotel Buiten kun je terecht voor een heerlijke lunch en diner. Ook kun je hier genieten van Amsterdamse Kruidenthee, home made lemonade, iced-tea en lekker biologisch schepijs. Ze werken met seizoensproducten die regionaal worden geproduceerd.

Neem lekker plaats in de hangmat of ga lekker op het terras zitten met één van de vele spelletjes. Hier kun je genieten!

Voor het menu en meer informatie klik je op de roze button. 
Tip: toffe uitjes bij jou in de buurt ontdek je in de Uitagenda!

Hotel Buiten

Th.J. Lammerslaan 3

1064 DH Amsterdam

Openingstijden de keuken is open van
dinsdag t/m zaterdag: 12:00-22:00 uur
zondag: 10:00-22:00 uur
Mail direct

Mail direct naar Hotel Buiten

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

Bak ook mee voor KiKa!

Gave tip: Monster Jam, mis het niet!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

3 x lammetjes kijken: hier zijn weer lammetjes geboren!

In het voorjaar worden op de boerderijen in buurt van Amsterdam weer lammetjes geboren! De jonge diertjes dansen vrolijk in de wei en kijken vast uit naar een bezoekje van de kids. Benieuwd waar je ze kunt aaien? We verzamelden onze favoriete locaties in Amsterdam voor je.

3 x Waarom je nú naar Move Amsterdam moet!

Februari betekent actie bij Move Amsterdam! Tijdens de Olympische Winterspelen en in de voorjaarsvakantie is Move dé plek voor jonge, fanatieke en creatieve ontdekkingsreizigers. Wij vinden het echt een topplek!

Glaskunst ontdekken bij Museum JAN

Blinkend pareltje in de regio: Een glasmuseum, is dat leuk met kinderen? Gooien ze niet per ongeluk iets om? Even mijn grootste angst opzij schuiven en gewoon gaan. Met een speurtocht, creatieve workshops en heel veel kleurrijke kunstwerken is Museum JAN een superleuk Kidsproof uitje!

Aanrader: ga hierom naar het Museum Rembrandthuis met je mini Rembrandts

Zo leuk, uitgenodigd worden om als allereersten (yeah!) de gloednieuwe tentoonstelling Rembrandts Masterclass uit te proberen! Daar werden onze Kidsproofreporters Aukje en Kees wel enthousiast van. En hun moeder Harmke ook, want die was eigenlijk nog nooit in het Rembrandthuis geweest.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief