Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

IJshoeve Sloten

Bij Ijshoeve sloten kun je genieten van vers, ambachtelijk en zelfgemaakt schepijs!

Kom genieten van een heerlijk ijsje in Ijshoeve Sloten! Hier maken ze al het ijs zelf, waardoor ze creatief kunnen zijn met de smaken!

Ze hebben de traditionele smaken zoals chocolade en aardbei, maar ze hebben ook bijzondere smaken. Zo kun je trollenijs en bastogne ijs proeven.

Kom vooral een keertje langs om te proeven!

Voor meer informatie klik je op de roze button. 

Tip: bijna jarig? Kijk voor stoere kinderfeestjes op de Kinderfeestjes pagina!

Ijshoeve Sloten

Sloterweg 1335

1066 CM Amsterdam

Openingstijden Woensdag t/m maandag 12:00-22:00 uur
Dinsdag 13:00-22:00 uur
Gesloten van 15 oktober t/m 30 november
Mail direct

Mail direct naar Ijshoeve Sloten

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Toon op kaart

Lijstjes voor Amsterdam

Uitgelicht

Tip: leuke musicallessen

Monsters in het museum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Naar het Van Gogh Museum met kids

Jonge kunstenaars opgelet! In het Van Gogh Museum is het hele jaar door van alles te beleven voor gezinnen. Hier zie je niet alleen bekende werken van de meester, maar ga je ook zelf aan de slag met verf en kwast tijdens de kinderworkshops! Een interactief museumbezoek gegarandeerd.

Dagje uit in de oude binnenstad van Amsterdam: deze 3 musea zijn verrassend leuk!

Een dagje Amsterdam met kinderen saai? Echt niet! Onze Kidsproofreporters bezoeken drie verrassende musea in de oude binnenstad van Amsterdam. Het leuke? Ze liggen allemaal op loopafstand van elkaar. Onderweg wandelen we langs de grachten, pakken we een terrasje en maken we van museum naar museum een gezellig avontuur. 

Onvergetelijke kinderfeestjes voor feestvarkens in en om Amsterdam

Had je in de zomer ook een jarige? Of binnenkort een kinderfeestje vieren? We hebben hieronder weer superleuke verjaardagsfeestjes in en om Amsterdam verzameld. Veel plezier!

Leuke gezinsuitjes in september en begin oktober

Er zijn weer een hele hoop fijne uitjes in september en begin oktober. Van weekend van de wetenschap tot lieve voorstellingen en festivals.

Wat een gave winactie weer! Klik door om mee te doen!

Ik doe mee!