IJshoeve Sloten
Bij Ijshoeve sloten kun je genieten van vers, ambachtelijk en zelfgemaakt schepijs!
Kom genieten van een heerlijk ijsje in Ijshoeve Sloten! Hier maken ze al het ijs zelf, waardoor ze creatief kunnen zijn met de smaken!
Ze hebben de traditionele smaken zoals chocolade en aardbei, maar ze hebben ook bijzondere smaken. Zo kun je trollenijs en bastogne ijs proeven.
Kom vooral een keertje langs om te proeven!
Voor meer informatie klik je op de roze button.
Tip: bijna jarig? Kijk voor stoere kinderfeestjes op de Kinderfeestjes pagina!
Ijshoeve Sloten
Sloterweg 1335
1066 CM Amsterdam
Openingstijden
Woensdag t/m maandag 12:00-22:00 uurDinsdag 13:00-22:00 uur
Gesloten van 15 oktober t/m 30 november
Mail direct
Toon op kaart
Lijstjes voor Amsterdam
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Leuke gezinsuitjes met Hemelvaart en Pinksteren
Wat zijn er veel leuke uitjes met Hemelvaart, Pinksteren en in mei: festivals, buitenuitjes, nieuwe pareltjes....
Spectaculaire en kleurrijke explosie van hip hop en ballet: familievoorstelling GRIMM is een dikke aanrader
Een sprookje zoals je het kent? No way! In GRIMM vliegen hiphop, klassiek ballet, spanning en humor door elkaar heen in een waanzinnige dansvoorstelling voor families. Van Roodkapje tot Sneeuwwitje. Alles komt voorbij. Maar dan nét even anders. Dynamischer. Donkerder. Grappiger. En vooral spectaculair om samen te beleven.
Nu in Wereldmuseum Amsterdam: Raad van de Raaf
Raad van de Raaf is een Junior-tentoonstelling in Wereldmuseum Amsterdam (voorheen Tropenmuseum Amsterdam). Wat dat precies is gaan we ontdekken met onze Kidsproofreporters Kees, Aukje en moeder Harmke.