Cinemini
Aangepast bioscoopbezoek speciaal voor peuters en kleuters met film en spel in Eye!
Kinderen van 2 tot 6 jaar beleven hun eerste bioscoopbezoek in de mooiste en intiemste filmzaal van Eye. Elke zondagochtend (en in verschillende vakantie dagelijks) opent de Cinemini-zaal speciaal voor peuters, kleuters en hun (groot)ouders, waar de kinderen getrakteerd worden op film en spel in een lichtlandschap.
In de Cinemini-zaal kun je veilig rondlopen. Films worden met gedimd licht vertoond en het geluid staat niet te hard. De films zijn bijzondere korte (animatie)films.
Na de film kunnen kinderen spelen in een lichtlandschap, ontwikkeld door Taartrovers. Hier onderzoeken ze hoe licht schaduwbeelden creëert. Waar komt het beeld vandaan, hoe verdwijnt het in het niets, wordt het groter of kleiner, of krijgt het een andere vorm?
Klik op de roze button om naar de website van Eye Filmmuseum te gaan voor meer informatie.
Eye Filmmuseum
IJpromenade 1
1031 KS Amsterdam
Openingstijden
Elke zondagPrijs
Zie websiteToon op kaart
Lijstjes voor Amsterdam
Meer inspiratie
Backspace Escape Rooms
Durf jij het aan: kun je binnen 60 minuten ontsnappen uit één van de escape rooms? (9+)
Umi (0,5+)
Een interactieve dansvoorstelling speciaal voor de allerkleinsten bij DAT!school.
Word gratis lid van de OBA!
Is jouw kind tussen de 0 en de 19 jaar oud? Sluit dan een gratis lidmaatschap af bij de OBA!Blogs & inspiratie
Alle blogs
3 x lammetjes kijken: hier zijn weer lammetjes geboren!
In het voorjaar worden op de boerderijen in buurt van Amsterdam weer lammetjes geboren! De jonge diertjes dansen vrolijk in de wei en kijken vast uit naar een bezoekje van de kids. Benieuwd waar je ze kunt aaien? We verzamelden onze favoriete locaties in Amsterdam voor je.
Aanrader: ga hierom naar het Museum Rembrandthuis met je mini Rembrandts
Zo leuk, uitgenodigd worden om als allereersten (yeah!) de gloednieuwe tentoonstelling Rembrandts Masterclass uit te proberen! Daar werden onze Kidsproofreporters Aukje en Kees wel enthousiast van. En hun moeder Harmke ook, want die was eigenlijk nog nooit in het Rembrandthuis geweest.
10x tips voor lente familie-uitjes in Amsterdam
Hallo lente! Welkom voorjaar! Oh zo heerlijk. Het zonnetje schijnt en de krokusjes en narcissen bloeien al in de parken en groenstroken. Echt een fijne tijd om op stap te gaan. Waarheen? Hier wat leuke tips!