Cinemini
Aangepast bioscoopbezoek speciaal voor peuters en kleuters met film en spel in Eye!
Kinderen van 2 tot 6 jaar beleven hun eerste bioscoopbezoek in de mooiste en intiemste filmzaal van Eye. Elke zondagochtend (en in verschillende vakantie dagelijks) opent de Cinemini-zaal speciaal voor peuters, kleuters en hun (groot)ouders, waar de kinderen getrakteerd worden op film en spel in een lichtlandschap.
In de Cinemini-zaal kun je veilig rondlopen. Films worden met gedimd licht vertoond en het geluid staat niet te hard. De films zijn bijzondere korte (animatie)films.
Na de film kunnen kinderen spelen in een lichtlandschap, ontwikkeld door Taartrovers. Hier onderzoeken ze hoe licht schaduwbeelden creëert. Waar komt het beeld vandaan, hoe verdwijnt het in het niets, wordt het groter of kleiner, of krijgt het een andere vorm?
Klik op de roze button om naar de website van Eye Filmmuseum te gaan voor meer informatie.
Eye Filmmuseum
IJpromenade 1
1031 KS Amsterdam
Openingstijden
Elke zondagPrijs
Zie websiteToon op kaart
Lijstjes voor Amsterdam
Meer inspiratie
Ontdek alles over games in Game On
Maak kennis met de wereld van videogames in GAME ON in NEMO!
Workshop Drone Soccer bij Move Amsterdam
Leer drone vliegen en zet je skills in tijdens de wedstrijd bij Move Amsterdam.
ARTIS Zoomeravonden
Ontdek tijdens de Zoomeravonden het levendige ARTIS-Park in een ander daglicht. Met muzikaal programma!Blogs & inspiratie
Alle blogs
38x Top zomervakantie uitjes in en om Amsterdam!
Hoera, VAKANTIE!!! Blijf jij in Amsterdam in de zomervakantie? Check snel deze super leuke tips voor uitjes, gezinsuitjes en vakantiekampen! Fijne vakantie!
Onze 9 zomer highlights in Het Scheepvaartmuseum
Een zee vol extra activiteiten deze zomer. Start je dag met wateryoga, vis plastic, lees verhalen, stap aan boord van het grote schip of ontdek het verhaal van de Walvis of Duiker Doris. Extra leuk: kinderen t/m 4 jaar hebben gratis toegang!
Den Haag van strand tot stad: dit is leuk voor gezinnen met kinderen!
Van Drievliet, Museon-Omniversum tot SEA LIFE Scheveningen – in Den Haag beleef je de leukste avonturen met kinderen. En tussendoor? Even ontspannen met een lekkere lunch op het strand en een duik in zee. Heerlijk!
Zwemmen in natuurwater in Amsterdam: onze tips
Hoe tof dat je in Amsterdam woont en er allemaal geweldige plekjes zijn waar je er gewoon in kan plonsen! Hier onze tips voor zwemmen in natuurwater.