Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Cinemini

Aangepast bioscoopbezoek speciaal voor peuters en kleuters met film en spel in Eye!

Kinderen van 2 tot 6 jaar beleven hun eerste bioscoopbezoek in de mooiste en intiemste filmzaal van Eye. Elke zondagochtend (en in verschillende vakantie dagelijks) opent de Cinemini-zaal speciaal voor peuters, kleuters en hun (groot)ouders, waar de kinderen getrakteerd worden op film en spel in een lichtlandschap.

In de Cinemini-zaal kun je veilig rondlopen. Films worden met gedimd licht vertoond en het geluid staat niet te hard. De films zijn bijzondere korte (animatie)films.

Na de film kunnen kinderen spelen in een lichtlandschap, ontwikkeld door Taartrovers. Hier onderzoeken ze hoe licht schaduwbeelden creëert. Waar komt het beeld vandaan, hoe verdwijnt het in het niets, wordt het groter of kleiner, of krijgt het een andere vorm?

Klik op de roze button om naar de website van Eye Filmmuseum te gaan voor meer informatie.

Eye Filmmuseum

IJpromenade 1

1031 KS Amsterdam

Openingstijden Elke zondag
Prijs Zie website
Mail direct

Mail direct naar Eye Filmmuseum

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Cherry Town (10+)

Woningnood, corruptie en liefde komen voorbij in deze voorstelling bij De Nationale Opera!

Ontdek alles over games in Game On

Maak kennis met de wereld van videogames in GAME ON in NEMO!

Ambacht in Beeld Festival

Ervaar zelf hoe het voelt om iets moois met je handen te maken tijdens deze twaalfde editie!

Wandelingen om Amsterdam

Om te wandelen in de natuur hoef je echt niet ver! Bekijk deze 4 kindvriendelijke wandelingen!

Uitgelicht

Cinekid: de voorpret is begonnen!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Dit is zo leuk: Move Lab met het hele gezin

Move Lab Kids Expo: nu ook leuk voor kids vanaf 4 jaar. Lees hier alles en bekijk de herfstvakantie workshops

Leuke gezinsuitjes in september en begin oktober

Er zijn weer een hele hoop fijne uitjes in september en begin oktober. Van weekend van de wetenschap tot lieve voorstellingen en festivals.

Wij maakten onze eigen muizenmeubeltjes in Het Muizenhuis

Op zoek naar een creatief uitje met kinderen voor in het weekend? Dan is de inloopworkshop bij Het Muizenhuis Amsterdam echt een aanrader. Onze Kidsproof reporter Janneke volgde met haar twee dochters (6 en 8 jaar) een workshop. En dat valt goed in de smaak. Lees hier haar verhaal.

Een nachtje weg met je kind: doordeweeks óók een top idee bij deze Valk Exclusief kinderhotels!

Heb je een (klein)kind dat nog niet naar school gaat, of hebben de kids een doordeweekse studiedag? Pak die gelegenheid om er samen even op uit te gaan! Combineer een dagje uit met een nachtje in een luxe familiehotel. Mini-vakantie!

Doe mee en maak kans op één van de 4 gezinstickets voor het Zuiderzeemuseum én de Oudhollandse kermis in de herfstvakantie!

Ik doe mee!