Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Cinemini

Aangepast bioscoopbezoek speciaal voor peuters en kleuters met film en spel in Eye!

Kinderen van 2 tot 6 jaar beleven hun eerste bioscoopbezoek in de mooiste en intiemste filmzaal van Eye. Elke dag in de herfstvakantie opent de Cinemini-zaal speciaal voor peuters, kleuters en hun (groot)ouders, waar de kinderen getrakteerd worden op film en spel in een lichtlandschap.

In de Cinemini-zaal kun je veilig rondlopen. Films worden met gedimd licht vertoond en het geluid staat niet te hard. De films zijn bijzondere korte (animatie)films.

Na de film kunnen kinderen spelen in een lichtlandschap, ontwikkeld door Taartrovers. Hier onderzoeken ze hoe licht schaduwbeelden creëert. Waar komt het beeld vandaan, hoe verdwijnt het in het niets, wordt het groter of kleiner, of krijgt het een andere vorm?

Klik op de roze button om naar de website van Eye Filmmuseum te gaan voor meer informatie.

Bekijk onze uitagenda voor meer uitjes voor peuters en kleuters in de herfstvakantie!

Elke dag tijdens de herfstvakantie: van 11 t/m 18 oktober

Eye Filmmuseum

IJpromenade 1

1031 KS Amsterdam

Openingstijden Elke zondag
Prijs Zie website
Mail direct

Mail direct naar Eye Filmmuseum

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Actief uitje: Bowlen Lasergamen Minigolf

Actief familie-uitje! Kom bowlen, lasergamen, minigolfen en/of karaoke zingen & lekker eten bij Aloha!

Amsterdam in Motion

Ontdek 's deze vakantie de grootste multimediale maquette van een stad: zie, voel en beleef Amsterdam!

Herfstvakantie bij Bijlmer Parktheater

Kom in de herfstvakantie naar het Bijlmer Parktheater en en bekijk een van de leuke voorstellingen!

Herfstvakantie in ARTIS

Ontdek de prachtige kleuren van de herfst in ARTIS. Kom tekenen, speuren, ontdekken. Er is zoveel te doen

Uitgelicht

Van poppenkast tot speurtocht op Paleis Het Loo in Apeldoorn

Herfstvakantie in het Nederlands Openluchtmuseum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Dit wil echt zien: Abracadabra! Goochelen van Houdini tot Hans Klok

Hokus pokus pilatus pas… en daar staat ineens een geweldige tentoonstelling in het Joods Museum! Abracadabra neemt jullie mee naar de gouden jaren van de goochelkunst. Met Hans Klok, Houdini, mysterieuze trucs én genoeg kansen om zelf te verdwijnen. Wij mochten bij de opening zijn en keken onze ogen uit.

Alle herfstvakantie uitjes in en om Amsterdam

Noord, Zuid, Oost, West, Zaandam en Amstelveen; werkelijk overal is zo'n tof herfstvakantie programma! Bij de theaters, musea, er zijn workshops en toffe buitenactiviteiten.

4x Wandelen met kinderen in de natuur om Amsterdam

Wil je leuk wandelen met kinderen? Daar hoef je echt niet ver voor. In de natuur rondom Amsterdam zijn er super leuke en kindvriendelijke wandelingen. Hier onze toppers..

3 Insidetips van Cinekid, lees ze hier

Over verschillen, de première van dit jaar en favoriete film van de directeur

Win gezinstickets voor Fun Forest
Doe mee en maak kans op één van de 5 gezinstickets voor een Fun Forest-locatie bij jou in de buurt!

Ik doe mee!