MiniVROG 2+
Leuk voor peuters en kleuters: Kom lekker met papa en/of mama trampoline springen bij MINI VROG? 2-5 jaar
Op een urban hotspot midden in Amsterdam biedt VROG op mega trampoline veld Mini-VROG, speciaal voor de kleine springers. Hier kun je vrij en veilig kunnen springen en spelen. Trampoline springen is geweldig voor de balans, motoriek een spierontwikeling.
Bij MINIVROG spring je met een volwassene – Mama, papa (of Oma/Opa!) en met toezicht van een trainer.
Voor kinderen van 2 – 5 jaar.
Klik op de roze button voor meer informatie en om online te reserveren.
ps: Bij VROG kun je ook je verjaardagsfeestje vieren!
VROG
Mr. Visserplein 7
1011 RE Amsterdam
Openingstijden
Op woensdag-, zaterdag, zondagochtendEn meerdere dagen in de vakanties
Check via roze button tijden
Prijs
Zie website VROG, klik door op roze button
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Amsterdam
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Naar het Van Gogh Museum met kids
Jonge kunstenaars opgelet! In het Van Gogh Museum is het hele jaar door van alles te beleven voor gezinnen. Hier zie je niet alleen bekende werken van de meester, maar ga je ook zelf aan de slag met verf en kwast tijdens de kinderworkshops! Een interactief museumbezoek gegarandeerd.
BACK TO SCHOOL tips
Het nieuwe jaar is weer begonnen! En dat betekent ook een nieuwe start voor de (sport)clubjes! Dé tijd om een leuke hobby voor je kind te ontdekken.
Festivals voor de hele familie
Op welk van deze zomerfestivals in Amsterdam ga jij deze zomer cultuur snuiven, muziek luisteren en rondstruinen?