Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Blogs & inspiratie

Klinkt alles mooier in Het Concertgebouw? Deze kids probeerden het uit.

Gepubliceerd op 27 mei 2024

Dat een viool, een klarinet en een triangel supermooi klinken in Het Concertgebouw wisten we al, maar dit instrument? Echt aaaalles klinkt mooier in Het Concertgebouw. Bekijk snel het filmpje!

Ben jij al ooit in Het Concertgebouw geweest? Dat prachtige gebouw aan het Museumplein? Ze hebben er heel veel mooie concerten, ook voor kinderen!
Maar dit instrument…..dat hebben we er nog nooit gehoord, jullie?

Ha ha, superleuk he?! Dat dat zomaar mocht…..;-)
Wij mogen dat thuis niet hoor.

Eén ding is wel duidelijk geworden, echt alles klinkt mooier in Het Concertgebouw!
Dus kom je ook snel eens luisteren?

In onze Uitagenda staan alle familieconcerten in Het Concertgebouw.

Veel plezier!

Dies en Liesbeth

Naar de website

Lees ook:

Alle blogs

Naar het Van Gogh Museum met kids

Jonge kunstenaars opgelet! In het Van Gogh Museum is het hele jaar door van alles te beleven voor gezinnen. Hier zie je niet alleen bekende werken van de meester, maar ga je ook zelf aan de slag met verf en kwast tijdens de kinderworkshops! Een interactief museumbezoek gegarandeerd.

Kleurrijk in taal en beeld: Alice in Wonderland is knettertje (te) gek, precies zoals het hoort en geweldig voor de hele familie

Een meisje dat in een konijnenhol valt. Een pratend ei. Een kat waarvan alleen de ogen en mond verschijnen. En een koningin die om de haverklap roept: ‘Kop eraf!’

Sinterklaasfeest bij Pathé

De bioscoop is een Sinterklaasparadijs voor de kleintjes. Mét kans op een toffe prijs! Lees wat er van 1 oktober t/m 5 december te doen is in de bioscoop!

Onze favoriete uitjes voor (eind) oktober en november

Mooie bladeren, pompoenen, regen, wind en heel veel hartverwarmende theatervoorstellingen: het is herfst! Tijd om een echt familie uitje te plannen. We hebben een leuke serie verzameld voor je.

Favoriete uitjes & adressen

Alice in Wonderland (8+)

Kidskunstlab Bandjesbende

Vijf! (5+)

Nu is het nog rustig (8+)

Retteketet, zo klinkt de trompet! (4+)

Meer inspiratie

Freek Vonk Live

In de kerstvakantie kun je mee met Freek Vonk op avontuur in het dierenrijk, in AFAS Live!

Let’s Flow

Een ode aan het leven, onze cyclus en aan alles wat steeds terugkomt in Theater de Krakeling!

Sinterklaasconcert (4+)

Zal het de sint en zijn pieten lukken om langs te komen in Het Concertgebouw?

Workshops Van Gogh Museum

Op zaterdag zijn er toffe kinderworkshops in het Van Gogh Museum! (6-12 jaar)

Win een familieconcert met hotelovernachting in Amsterdam
Doe mee en maak kans op een familieconcert mét hotelovernachting in Amsterdam!

Ik doe mee!