Blogs & inspiratie
Draken en Ridders in de Hermitage
Gepubliceerd op 30 mei 2024
Terug naar de tijd van de Ridders en de Draken... dat is wat deze Kidsproof reporters deden in de Hermitage Amsterdam. En wat ze vonden? Kijk maar mee..
Gaaf he?!
Ook op Drakentocht?
Klik verder via de button en boek je tijdslot!
Veel succes!
Oscar, Marie en Liesbeth
Lees ook:
Alle blogs
Spectaculaire en kleurrijke explosie van hip hop en ballet: familievoorstelling GRIMM is een dikke aanrader
Een sprookje zoals je het kent? No way! In GRIMM vliegen hiphop, klassiek ballet, spanning en humor door elkaar heen in een waanzinnige dansvoorstelling voor families. Van Roodkapje tot Sneeuwwitje. Alles komt voorbij. Maar dan nét even anders. Dynamischer. Donkerder. Grappiger. En vooral spectaculair om samen te beleven.
Lekker er-op-uit in juni
Toffe activiteiten, kinderfeestjes voor de jarige jetjes en jobjes, leuke voorstellingen en fijne plekjes waar je kunt eten & spelen. We hebben weer een fijn lijstje samengesteld om er op uit te gaan in juni.
10x de leukste kinderhotels van Valk Exclusief in Nederland
WOW! Wat een toffe familiekamers hebben deze kindvriendelijke hotels! Hier wil je toch meteen eens een nachtje slapen? Bekijk snel deze 10 kinderhotels van Valk Exclusief en boek een heerlijk nachtje weg met je kind(eren).Meer inspiratie
GRIMM (8+) in Zaantheater
Bekende sprookjes komen terug in een doldwaze hiphop-balletmix in het Zaantheater!
GRIMM (8+) in Nationale Opera & Ballet
Bekende sprookjes komen terug in een doldwaze hiphop-balletmix van Nationale Opera & Ballet!
Finale Koninklijk Concertgebouw Concours 2026
Bewonder zes miniconcerten in deze spannende finale in Het Concertgebouw!