Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Blogs & inspiratie

Vega noodles

Gepubliceerd op 27 mei 2024

Een nieuw en snel en gezond Kidsproof gerecht wat ik graag deel. Geen ingewikkelde bereiding, geen moeilijke ingrediënten, perfect voor drukke vaders en moeders! Dit keer deel ik graag mijn makkelijke vegetarische noodles gerecht met jullie. Deze tip kreeg ik lange tijd geleden al via mijn vriendin en sindsdien een van mijn favoriete terugkerende makkelijke maaltijden.

Als je weinig tijd hebt…

(en nee, dit is niet gesponsord 😉

De instant noodles hebben al olie en kruiden in de verpakking. Je kunt kiezen voor verschillende smaken als ‘groente’, ‘kip’ of bijvoorbeeld ‘kerry’.

Je wokt eerst de wokgroente in een beetjes olie. Dan doe je de noodles erbij, ik maak ze altijd even klein en doe daarna ook het water in de wok. Doe de olie en kruiden erbij en door te blijven roeren wok je de noodles in een paar minuten gaar. 

Hier thuis eten we graag zonder vlees, dus kies ik er eigenlijk altijd voor om dit gerecht met ei te eten. Lekker makkelijk want de eieren kluts je er makkelijk en snel doorheen (of in een ander pannetje als scrambled egg). 

Tadaaa… klaar ben je!

A-an taaaaa-fel 🙂

Tip: uiteraard ook heel eenvoudig met kipblokjes ipv ei als je dat lekker vindt!
Tip: bekijk hier ook het recept voor de makkelijke zelf gemaakte pizzacata. Deze link opent in een nieuwe tab

Eet smakelijk!

Maud

Kookles of koken op je kinderfeestje
Je kunt ook een heerlijke maaltijd of high tea maken met je kinderfeestje in Amsterdam: Kookfeestje Deze link opent in een nieuwe tab

Eropuit met de kids
Wil je er lekker op uit met je kind(eren), klik dan verder op de onderstaande button

Naar de website

Lees ook:

Alle blogs

BACK TO SCHOOL tips

Het nieuwe jaar is weer begonnen! En dat betekent ook een nieuwe start voor de (sport)clubjes! Dé tijd om een leuke hobby voor je kind te ontdekken.

Festivals voor de hele familie

Op welk van deze zomerfestivals in Amsterdam ga jij deze zomer cultuur snuiven, muziek luisteren en rondstruinen?

Move Lab Amsterdam – Uniek actief kinderfeestje met nieuwste technieken

Op zoek naar een actief kinderpartijtje in Amsterdam dat even helemaal anders is? Dit is er één waar energie, techniek en plezier samenkomen. Wij gingen naar het Move Lab en geloof me… hier willen ze nog een keer naartoe.

Onvergetelijke kinderfeestjes voor feestvarkens in en om Amsterdam

Had je in de zomer ook een jarige? Of binnenkort een kinderfeestje vieren? We hebben hieronder weer superleuke verjaardagsfeestjes in en om Amsterdam verzameld. Veel plezier!

Favoriete uitjes & adressen

Creatief kinderfeestje

Feestje bij Little Star

Verjaardag in Joods Museum

Bounce Valley

Silent disco feestje

Kinder Sportfeest

Wereldse verjaardag

Meer inspiratie

10de editie Pluk MINI extra groot feest

Pluk de Nacht organiseert dit jaar een super cool filmfestival met kinderprogramma!

Lady en de vage hond (4+)

Een speelse voorstelling vol Kleine Theater-humor, muziek en veel honden in het Openluchttheater!

LEGO Robotics Workshop

Bouw en programmeer je eigen robot met LEGO® SPIKE™ bij Move Amsterdam.

Mini Mornings met Dikkie Dik

Kom samen met je allerkleinste naar zijn/haar eerste bioscoopfilm tijdens de Mini Mornings!

Nationale Opera & Ballet: Open Huis

Stap op zaterdag 29 augustus in de wereld achter de schermen van Nationale Opera & Ballet!

Open Lesweek

Laat je kind GRATIS kennismaken met muziek bij Muziekschool Amsterdam!

Concertgebouw OPEN – gratis miniconcerten voor iedereen!

Kom lekker dwalen door Het Concertgebouw, luister naar mini-concertjes, familieconcerten of kom speuren!

ARTIS Zoomeravonden

Ontdek tijdens de Zoomeravonden het levendige ARTIS-Park in een ander daglicht. Met muzikaal programma!

zomervakantie nieuwsbrief flevoland Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en krijg de leukste uitjes in je mailbox!

Graag ook voor mij!