Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Blogs & inspiratie

Vega noodles

Gepubliceerd op 27 mei 2024

Een nieuw en snel en gezond Kidsproof gerecht wat ik graag deel. Geen ingewikkelde bereiding, geen moeilijke ingrediënten, perfect voor drukke vaders en moeders! Dit keer deel ik graag mijn makkelijke vegetarische noodles gerecht met jullie. Deze tip kreeg ik lange tijd geleden al via mijn vriendin en sindsdien een van mijn favoriete terugkerende makkelijke maaltijden.

Als je weinig tijd hebt…

(en nee, dit is niet gesponsord 😉

De instant noodles hebben al olie en kruiden in de verpakking. Je kunt kiezen voor verschillende smaken als ‘groente’, ‘kip’ of bijvoorbeeld ‘kerry’.

Je wokt eerst de wokgroente in een beetjes olie. Dan doe je de noodles erbij, ik maak ze altijd even klein en doe daarna ook het water in de wok. Doe de olie en kruiden erbij en door te blijven roeren wok je de noodles in een paar minuten gaar. 

Hier thuis eten we graag zonder vlees, dus kies ik er eigenlijk altijd voor om dit gerecht met ei te eten. Lekker makkelijk want de eieren kluts je er makkelijk en snel doorheen (of in een ander pannetje als scrambled egg). 

Tadaaa… klaar ben je!

A-an taaaaa-fel 🙂

Tip: uiteraard ook heel eenvoudig met kipblokjes ipv ei als je dat lekker vindt!
Tip: bekijk hier ook het recept voor de makkelijke zelf gemaakte pizzacata. Deze link opent in een nieuwe tab

Eet smakelijk!

Maud

Kookles of koken op je kinderfeestje
Je kunt ook een heerlijke maaltijd of high tea maken met je kinderfeestje in Amsterdam: Kookfeestje Deze link opent in een nieuwe tab

Eropuit met de kids
Wil je er lekker op uit met je kind(eren), klik dan verder op de onderstaande button

Naar de website

Lees ook:

Alle blogs

4x Wandelen met kinderen in de natuur om Amsterdam

Wil je leuk wandelen met kinderen? Daar hoef je echt niet ver voor. In de natuur rondom Amsterdam zijn er super leuke en kindvriendelijke wandelingen. Hier onze toppers..

Familiemaand in het Rijksmuseum

Het is familiemaand in het Rijksmuseum. Duik met de hele familie in de verhalen van het museum. Toegang t/m 18 jaar is gratis.

19x superleuke herfstvakantie-uitjes door heel NL

Deze wil je niet missen! 19 extra leuke Kidsproof-tips voor de herfstvakantie. En een aantal voor daarna ;)

Dit is het leuke aan Cinekid

Over de verschillen, de première van dit jaar en favoriete film van de directeur

Alle herfstvakantie uitjes in en om Amsterdam

Noord, Zuid, Oost, West, Zaandam en Amstelveen; werkelijk overal is zo'n tof herfstvakantie programma! Bij de theaters, musea, er zijn workshops en toffe buitenactiviteiten.

Dit is zo leuk: Move Lab met het hele gezin

Move Lab Kids Expo: nu ook leuk voor kids vanaf 4 jaar. Lees hier alles en bekijk de herfstvakantie workshops

21x superleuke museum-uitjes door heel Nederland

Van chocola en stippenkunst tot monsters, ruimteproefjes en coole goocheltrucs: hier wil je heen! Ken jij alle 21 tips al?

Dagje uit in de oude binnenstad van Amsterdam: deze 3 musea zijn verrassend leuk!

Een dagje Amsterdam met kinderen saai? Echt niet! Onze Kidsproofreporters bezoeken drie verrassende musea in de oude binnenstad van Amsterdam. Het leuke? Ze liggen allemaal op loopafstand van elkaar. Onderweg wandelen we langs de grachten, pakken we een terrasje en maken we van museum naar museum een gezellig avontuur. 

Favoriete uitjes & adressen

Herfstvakantie peuter en kleuter voorstellingen

Feest op zondag: Día de Muertos

Voorstelling Pan 8+ in Theater de Krakeling

Stoer theater in de herfstvakantie

Kidsclub: Speurtocht kunstroute Het Onzichtbare Zichtbaar in Amsterdamse Bos

Nationale KinderTheaterWeek in de herfstvakantie

Vue Amsterdam Film Spaarboekje

Kusama KIDS Festival

Hollywood Entertainment Center: Actief gezinsuitje

Ontdek de koffer van…

Meer inspiratie

Herfstvakantie in Het Muizenhuis

Kom in de herfstvakantie een muizendeurtje schilderen, het 15-jarige bestaan vieren of bingo spelen

Herfstvakantie in ARTIS

Ontdek de prachtige kleuren van de herfst in ARTIS. Kom tekenen, speuren, ontdekken. Er is zoveel te doen

Herfstvakantie bij Theater De Krakeling

Kom in de herfstvakantie naar Theater De Krakeling en bekijk een van de leuke voorstellingen!

Naar Art Zoo in de herfstvakantie

Dit wilde museum vol adembenemende dierenkunst zit in een monumentaal grachtenpand in Amsterdam!

Kinderboekenweek in de OBA

Ontdek via boeken hoe het is om op het podium te staan tijdens de Kinderboekenweek in de OBA!

Herfstvakantie in Wereldmuseum Amsterdam

Een vakantie vol activiteiten, verhalen en creatieve ontdekkingen met het hele gezin in Wereldmuseum!

Vue Amsterdam Film Spaarboekje

Spaar voor leuke prijzen met het Vue Film Spaarboekje, in samenwerking met Donald Duck!

Tekenen, schilderen en speuren in het Van Gogh

Het Van Gogh Museum heeft weer veel leuke familie-activiteiten voor de hele familie deze herfstvakantie!

Amsterdam in Motion

Ontdek 's deze vakantie de grootste multimediale maquette van een stad: zie, voel en beleef Amsterdam!

BRRRothers

Drie broers. Eén speelveld. Nul compromis. Nu te zien in Theater de Krakeling!

Samen creatief in het Zaans Museum

Ga deze herfstvakantie creatief aan de slag met naald en draad en werk samen aan een groot kunstwerk!

Kom naar de OBA in de herfstvakantie

Joepie! Het is vakantie! Kom naar de OBA om te lezen, te maken, te ontdekken, je te laten inspireren!

Herfstvakantie in het Zaantheater

Kom tijdens de herfstvakantie naar het Zaantheater en geniet van drie mooie voorstellingen!

Alice in Wonderland (8+)

Een spectaculaire familievoorstelling met dans, muziek en magie bij Stadsschouwburg Amsterdam!

Herfstvakantie bij Eye

Eye heeft een mega leuk familieprogramma deze herfstvakantie met allerlei activiteiten en films!

Herfstvakantie in Allard Pierson

Ga op ontdekkingstocht in de Oudheid en bewonder de sterren in het Allard Pierson!

Win familietickets voor een Cinekid-film
Doe mee en maak kans op één van de 4 familietickets voor een Cinekid-film bij jou in de buurt!

Ik doe mee!