Blogs & inspiratie
Vega noodles
Gepubliceerd op 27 mei 2024
Een nieuw en snel en gezond Kidsproof gerecht wat ik graag deel. Geen ingewikkelde bereiding, geen moeilijke ingrediënten, perfect voor drukke vaders en moeders! Dit keer deel ik graag mijn makkelijke vegetarische noodles gerecht met jullie. Deze tip kreeg ik lange tijd geleden al via mijn vriendin en sindsdien een van mijn favoriete terugkerende makkelijke maaltijden.
Als je weinig tijd hebt…
(en nee, dit is niet gesponsord 😉

De instant noodles hebben al olie en kruiden in de verpakking. Je kunt kiezen voor verschillende smaken als ‘groente’, ‘kip’ of bijvoorbeeld ‘kerry’.
Je wokt eerst de wokgroente in een beetjes olie. Dan doe je de noodles erbij, ik maak ze altijd even klein en doe daarna ook het water in de wok. Doe de olie en kruiden erbij en door te blijven roeren wok je de noodles in een paar minuten gaar.Â

Hier thuis eten we graag zonder vlees, dus kies ik er eigenlijk altijd voor om dit gerecht met ei te eten. Lekker makkelijk want de eieren kluts je er makkelijk en snel doorheen (of in een ander pannetje als scrambled egg).Â
Tadaaa… klaar ben je!

A-an taaaaa-fel 🙂
Tip: uiteraard ook heel eenvoudig met kipblokjes ipv ei als je dat lekker vindt!
Tip: bekijk hier ook het recept voor de makkelijke zelf gemaakte pizzacata. Deze link opent in een nieuwe tab
Eet smakelijk!
Maud
Kookles of koken op je kinderfeestje
Je kunt ook een heerlijke maaltijd of high tea maken met je kinderfeestje in Amsterdam: Kookfeestje Deze link opent in een nieuwe tab
Eropuit met de kids
Wil je er lekker op uit met je kind(eren), klik dan verder op de onderstaande button
Lees ook:
Alle blogs
4x Wandelen met kinderen in de natuur om Amsterdam
Wil je leuk wandelen met kinderen? Daar hoef je echt niet ver voor. In de natuur rondom Amsterdam zijn er super leuke en kindvriendelijke wandelingen. Hier onze toppers..
Familiemaand in het Rijksmuseum
Het is familiemaand in het Rijksmuseum. Duik met de hele familie in de verhalen van het museum. Toegang t/m 18 jaar is gratis.
Dagje uit in de oude binnenstad van Amsterdam: deze 3 musea zijn verrassend leuk!
Een dagje Amsterdam met kinderen saai? Echt niet! Onze Kidsproofreporters bezoeken drie verrassende musea in de oude binnenstad van Amsterdam. Het leuke? Ze liggen allemaal op loopafstand van elkaar. Onderweg wandelen we langs de grachten, pakken we een terrasje en maken we van museum naar museum een gezellig avontuur.Â
21x superleuke museum-uitjes door heel Nederland
Van chocola en stippenkunst tot monsters, ruimteproefjes en coole goocheltrucs: hier wil je heen! Ken jij alle 21 tips al?
Alle herfstvakantie uitjes in en om Amsterdam
Noord, Zuid, Oost, West, Zaandam en Amstelveen; werkelijk overal is zo'n tof herfstvakantie programma! Bij de theaters, musea, er zijn workshops en toffe buitenactiviteiten.
Dit is zo leuk: Move Lab met het hele gezin
Move Lab Kids Expo: nu ook leuk voor kids vanaf 4 jaar. Lees hier alles en bekijk de herfstvakantie workshops
19x superleuke herfstvakantie-uitjes door heel NL
Deze wil je niet missen! 19 extra leuke Kidsproof-tips voor de herfstvakantie. En een aantal voor daarna ;)Favoriete uitjes & adressen
Herfstvakantie peuter en kleuter voorstellingen
Vue Amsterdam Film Spaarboekje
Feest op zondag: DÃa de Muertos
Voorstelling Pan 8+ in Theater de Krakeling
Nationale KinderTheaterWeek in de herfstvakantie
Hollywood Entertainment Center: Actief gezinsuitje
Stoer theater in de herfstvakantie
Kidsclub: Speurtocht kunstroute Het Onzichtbare Zichtbaar in Amsterdamse Bos
Ontdek de koffer van…
Kusama KIDS Festival
Meer inspiratie
Samen creatief in het Zaans Museum
Ga deze herfstvakantie creatief aan de slag met naald en draad en werk samen aan een groot kunstwerk!
Herfstvakantie bij Eye
Eye heeft een mega leuk familieprogramma deze herfstvakantie met allerlei activiteiten en films!
Tekenen, schilderen en speuren in het Van Gogh
Het Van Gogh Museum heeft weer veel leuke familie-activiteiten voor de hele familie deze herfstvakantie!
Herfstvakantie in Wereldmuseum Amsterdam
Een vakantie vol activiteiten, verhalen en creatieve ontdekkingen met het hele gezin in Wereldmuseum!
Herfstvakantie bij Theater De Krakeling
Kom in de herfstvakantie naar Theater De Krakeling en bekijk een van de leuke voorstellingen!
Herfstvakantie in ARTIS
Ontdek de prachtige kleuren van de herfst in ARTIS. Kom tekenen, speuren, ontdekken. Er is zoveel te doen
Herfstvakantie in Allard Pierson
Ga op ontdekkingstocht in de Oudheid en bewonder de sterren in het Allard Pierson!
Kinderboekenweek in de OBA
Ontdek via boeken hoe het is om op het podium te staan tijdens de Kinderboekenweek in de OBA!
Amsterdam in Motion
Ontdek 's deze vakantie de grootste multimediale maquette van een stad: zie, voel en beleef Amsterdam!
Herfstvakantie in Het Muizenhuis
Kom in de herfstvakantie een muizendeurtje schilderen, het 15-jarige bestaan vieren of bingo spelen
BRRRothers
Drie broers. Eén speelveld. Nul compromis. Nu te zien in Theater de Krakeling!
Alice in Wonderland (8+)
Een spectaculaire familievoorstelling met dans, muziek en magie bij Stadsschouwburg Amsterdam!
Naar Art Zoo in de herfstvakantie
Dit wilde museum vol adembenemende dierenkunst zit in een monumentaal grachtenpand in Amsterdam!
Vue Amsterdam Film Spaarboekje
Spaar voor leuke prijzen met het Vue Film Spaarboekje, in samenwerking met Donald Duck!
Kom naar de OBA in de herfstvakantie
Joepie! Het is vakantie! Kom naar de OBA om te lezen, te maken, te ontdekken, je te laten inspireren!