Blogs & inspiratie
Geheime ontdekking met Lieveheersbeestje Kapoentje in het Museum Ons’ Lieve Heer Op Solder
Gepubliceerd op 27 mei 2024
Wauw, een geheime ontdekking; onze Kidsproofreporters bezochten het prachtige pand van Museum Ons' Lieve Heer Op Solder samen met Kapoentje. De lieveheersbeestjespeurtocht leidt je langs geheime deurtjes en leuke opdrachten. Tot helemaal bovenin.... wauw! Kijk je mee?
Volg hier onze Kidsproofreporters Marie en Katie!
De Lieveheersbeestjes speurtocht Deze link opent in een nieuwe tab is speciaal ontwikkeld voor kinderen van 5 tot en met 10 jaar. Ze kunnen hem alleen of met ouders doen. Het boekje met de speurtocht is gratis verkrijgbaar bij de kassa van het museum.
Voor kinderen vanaf 10 jaar is er de audiotour “Feest!”. Deze audiotour ligt klaar beneden bij de start van het museum.
Veel plezier!
Marie, Katie en Liesbeth
Tip: Ook op stap naar Op Solder? Klik dan hier Deze link opent in een nieuwe tab verder op de website!
Lees ook:
Alle blogs
Toffe zomerkampen in en om Amsterdam
Op vakantiekamp gaan is een geweldig avontuur. Gave activiteiten doen én natuurlijk nieuwe vrienden maken. Hoe leuk is dat! We hebben alvast een selectie gemaakt geweldige zomerkampen.
Festivals voor de hele familie
Op welk van deze zomerfestivals in Amsterdam ga jij deze zomer cultuur snuiven, muziek luisteren en rondstruinen?
Wij testten het Beleefpad in het Amsterdamse Bos!
Meer inspiratie
Speel samen tijdens de Jantje Beton Buitenspeeldag!
Doe mee! Op woensdag 10 juni verandert heel Nederland in één grote buitenspeelplek.
OBA Boekstart (0-6 jaar)
Geniet samen met je kleintje (0-6 jaar) van boeken met Boekstart van de OBA.
Kokosbrood in Kalenderjaren (8+)
Een familievoorstelling vol dans, spel en zang over familie en langzaam beginnen te vergeten.