
De Bonte Belevenis
Je bent welkom bij een kinderboerderij mét ponydorp én theehuis in Assendelft!
Vlakbij het natuurgebied Guisveld, vind je De Bonte Belevenis.. Een Kinderboerderij mét ponydorp én een gezellig theehuis.
Naast Shetlanders lopen er ook kippen, varkens, geiten, ezeltjes, schapen en konijnen, jonge katjes, duiven en eendjes rond. De dieren zitten niet in hokken en mogen vrij rondlopen. Dit betekent extra veel aai- en knuffelplezier voor jou!
Papa en mama kunnen ondertussen een kop koffie drinken in het theehuis. Ze serveren ook verse appeltaart, tosti’s en andere heerlijke snacks.
Ben je benieuwd geworden naar de dieren? Klik dan op de roze button. Daar vind je foto’s en meer informatie over de beestjes van De Bonte Belevenis.
Tip: Tip: altijd op de hoogte zijn van de leukste uitjes? Meld je aan voor de nieuwsbrief van Kidsproof!
De Bonte Belevenis
Vaartdijk 25B
1566 PN Assendelft
Openingstijden
Dinsdag t/m zondag 10:00 - 17:30 uurToon op kaart
Meer inspiratie


FunZone Aalsmeer: All-In-One zomerticket!
Heel de zomer lang voor maar €11,- drie keer plezier met elkaar.
Zomertip voor het hele gezin!
Op zoek naar een superleuk, leerzaam en koel uitje deze zomervakantie? Dan is dit jouw tip!
Zomer in Amsterdam Museum
Bewonder een nieuwe tentoonstelling en doe mee met toffe kinderworkshops in het Amsterdam Museum!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Zomeruitjes door heel NL
Klaar voor de zomervakantie? Met deze uitjes en tips kan ie niet lang genoeg duren. Ontdek deze superleuke uitjes door heel Nederland en maak van elke dag een feestje, ook als het regent!
3 Strandjes om te zwemmen en te spelen in Groengebied Amstelland
Op een warme zomerdag is er niks fijner voor kinderen dan lekker pootjebaden in de waterplassen aan de randen van de stad. Stap op de fiets met de kids en ontdek de leuke strandjes aan de Ouderkerkerplas, de Gaasperplas en de Hoge Dijk.
Festivals voor de hele familie
Op welk van deze zomerfestivals in Amsterdam ga jij deze zomer cultuur snuiven, muziek luisteren en rondstruinen?