Candy Castle
Bij Candy Castle kun je overdekt spelen, klimmen, klauteren en meer in een monumentale kerk!
Candy Castle is een indoor speelparadijs, gevestigd in een recentelijk gerestaureerde monumentale kerk.
Hier kun je naar hartenlust spelen, springen, klimmen, klauteren, kruipen en glijden. Onder in de kelder vind je een kartbaan.
Candy Castle is er voor kinderen t/m 12 jaar. Er is een afgeschermde plek voor kinderen t/m 4 jaar. Op maandag en dinsdag kunnen de peuters ook terecht bij de speciale Peuterochtend.
Ook aan de ouders is gedacht. Er is een restaurant voor eten en drinken. Ze hebben er huisgemaakte taarten, lekkere rijk belegde broodjes, salades en nog veel meer lekkers!
Voor meer informatie klik je op de roze button om naar de website te gaan.
Tip:
Voor leuke buitenspeeltuinen klik hier.
Weten wat er vandaag te doen is in Amsterdam? Check onze Uitagenda.
En we hebben ook een handig overzicht van kinderboerderijen!
Candy Castle
Erik de Roodestraat 14
1056 AM Amsterdam
Openingstijden
Maandag t/m zondag 9:00 - 19:00 uur(met uitzondering van feestdagen en schoolvakanties)
Prijs
tot 1 jaar € 2,50 - 1 t/m 12 jaar € 8,50 (ouders & begeleiders gratis)Toon op kaart
Lijstjes voor Amsterdam
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Alle herfstvakantie uitjes in en om Amsterdam
Noord, Zuid, Oost, West, Zaandam en Amstelveen; werkelijk overal is zo'n tof herfstvakantie programma! Bij de theaters, musea, er zijn workshops en toffe buitenactiviteiten.
Een nachtje weg met je kind: doordeweeks óók een top idee bij deze Valk Exclusief kinderhotels!
Heb je een (klein)kind dat nog niet naar school gaat, of hebben de kids een doordeweekse studiedag? Pak die gelegenheid om er samen even op uit te gaan! Combineer een dagje uit met een nachtje in een luxe familiehotel. Mini-vakantie!
Wij maakten onze eigen muizenmeubeltjes in Het Muizenhuis
Op zoek naar een creatief uitje met kinderen voor in het weekend? Dan is de inloopworkshop bij Het Muizenhuis Amsterdam echt een aanrader. Onze Kidsproof reporter Janneke volgde met haar twee dochters (6 en 8 jaar) een workshop. En dat valt goed in de smaak. Lees hier haar verhaal.