De Speelsloot
Een speelsloot voor de allerkleinsten en een strand voor wat oudere kinderen!
In Recreatiegebied De Hoge Dijk ligt recreatieplas De Speelsloot. Dit is een speelsloot voor de allerkleinsten. Ontspan hier in en rondom het water en geniet van de zon.
Er is ook een strand voor de wat oudere kinderen! In het voorjaar wordt er een ballenlijn uitgelegd om aan te geven waar het water dieper wordt. Er is geen toezicht in en op het water, dus je moet zelf goed opletten!
Er zijn toiletten aanwezig en op zonnige dagen staat er een ijscocar.
Recreatiegebied De Hoge Dijk is onderdeel van Groengebied Amstelland.
Klik op de roze button voor meer informatie.
Tip: meld je ook aan voor de nieuwsbrief van Kidsproof Amsterdam!
Lijstjes voor Amsterdam
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Move Lab Amsterdam – Uniek actief kinderfeestje met nieuwste technieken
Op zoek naar een actief kinderpartijtje in Amsterdam dat even helemaal anders is? Dit is er één waar energie, techniek en plezier samenkomen. Wij gingen naar het Move Lab en geloof me… hier willen ze nog een keer naartoe.
18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!
Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!
Kinder Vrijmarkten op Koningsdag 2026
Koning Willem-Alexander en Koningin Maxima zijn dit jaar in Dokkum met Koningsdag. Wat ga jij doen? Lees hier het overzicht met alle vrijmarkten voor kinderen in Amsterdam!