Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Kabouterpad jeugdland

Ga op ontdekkingstocht in de natuur en zoek alle kabouters die op jeugdland wonen!

Wist je dat er 10 kabouters op jeugdland wonen? Deze kabouters kunnen je van alles leren over het seizoen! En dat niet alleen, ze hebben ook nog is opdrachten voor je!

Haal je boekje op bij de jeugdland bar. Dan begint je ontdekkingstocht in de natuur. Zoek alle kabouters die er wonen, elke kabouter heeft een opdrachtje voor je!

Ga je ook deze leuke en leerzame speurtocht doen? Geschikt voor kinderen vanaf 2 jaar.

Klik op de roze button om naar de site te gaan!

Tip: volg Kidsproof Amsterdam ook op Instagram voor tips!

Jeugdland

Valentijnkade 131

1095 KH Amsterdam

Prijs €2,50 per boekje
Mail direct

Mail direct naar Jeugdland

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

NU: tickets met korting voor de show van Disney On Ice

Buurman en Buurman bouwen een feestje!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Leuke gezinsuitjes in september en begin oktober

Er zijn weer een hele hoop fijne uitjes in september en begin oktober. Van weekend van de wetenschap tot lieve voorstellingen en festivals.

Onvergetelijke kinderfeestjes voor feestvarkens in en om Amsterdam

Had je in de zomer ook een jarige? Of binnenkort een kinderfeestje vieren? We hebben hieronder weer superleuke verjaardagsfeestjes in en om Amsterdam verzameld. Veel plezier!

10x de leukste kinderhotels van Valk Exclusief in Nederland

WOW! Wat een toffe familiekamers hebben deze kindvriendelijke hotels! Hier wil je toch meteen eens een nachtje slapen? Bekijk snel deze 10 kinderhotels van Valk Exclusief en boek een heerlijk nachtje weg met je (klein)kind.

Wij maakten onze eigen muizenmeubeltjes in Het Muizenhuis

Op zoek naar een creatief uitje met kinderen voor in het weekend? Dan is de inloopworkshop bij Het Muizenhuis Amsterdam echt een aanrader. Onze Kidsproof reporter Janneke volgde met haar twee dochters (6 en 8 jaar) een workshop. En dat valt goed in de smaak. Lees hier haar verhaal.

Doe mee en maak kans op één van de 4 gezinstickets voor het Zuiderzeemuseum én de Oudhollandse kermis in de herfstvakantie!

Ik doe mee!