Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Waterpret in Gerbrandypark

Kom zwemmen en spelen in dit creatieve pierenbadje in het Gerbrandypark bij Slotermeer!

Bij een stadspark denk je al snel aan bomen en wandelpaden. Maar het Gerbrandypark heeft iets veel leukers te bieden: namelijk een echt pierenbadje omringd door vrolijke kunst, geïnspireerd door de kinderen uit de buurt!
Je kan hier afkoelen en spelen onder de fontein van het pierenbad en er zijn ook speeltoestellen, mocht je genoeg krijgen van het water.

Het Gerbrandypark bevindt zich te midden van Slotermeer, langs de Burgemeester van Tienhovengracht.

Kidsproof Amsterdam

Gerbrandypark

1063 ZB Amsterdam

Prijs Gratis

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Masterclass bij Rembrandt thuis in voorjaarsvakantie

Nieuwe tentoonstelling in het Rembrandthuis: ontdek de beste tips en tricks van de master!

Circusweek bij theater De Krakeling voorjaarsvakantie

Deze voorjaarsvakantie kun je weer fijne voorstellingen komen bewonderen in Theater de Krakeling!

Bezoek Verzetsmuseum Junior

Maak in de voorjaarsvakantie kennis met deze aangrijpende periode uit de Nederlandse geschiedenis.

Vier voorjaarsvakantie met Van Gogh

Schilderen, tekenen, yoga, speuren: het Van Gogh Museum is leuk voor de hele familie < 18 jr gratis

Uitgelicht

Tip: Captain Fantastic is buitengewoon fantastisch!

Leuke activiteiten in het Mediamuseum in Hilversum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Dress to Impress Fong-Leng workshop bij Museum JAN

Ga aan de slag met stoffen en kleuren en ontwerp je eigen outfit! We mochten deze leuke workshop testen, lees hier onze ervaring.

Uitjes in de voorjaarsvakantie voor het hele gezin

HOERA, bijna voorjaarsvakantie! Wel jammer dat de vakantie maar een weekje duurt... Want wauw, wat een enorm en te gek aanbod van activiteiten voor het hele gezin!

Aanrader: Dit is waarom je nu naar het Museum Rembrandthuis gaat met je mini Rembrandts

Zo leuk, uitgenodigd worden om als allereersten (yeah!) de gloednieuwe tentoonstelling Rembrandts Masterclass uit te proberen! Daar werden onze Kidsproofreporters Aukje en Kees wel enthousiast van. En hun moeder Harmke ook, want die was eigenlijk nog nooit in het Rembrandthuis geweest.

3 x Waarom je nú naar Move Amsterdam moet!

Februari betekent actie bij Move Amsterdam! Tijdens de Olympische Winterspelen en in de voorjaarsvakantie is Move dé plek voor jonge, fanatieke en creatieve ontdekkingsreizigers. Wij vinden het echt een topplek!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief