Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

De Oeverlanden

Kom luieren op het strand aan de oevers van de Nieuwe Meer, in Amsterdam Nieuw-West.

Er zijn drie recreatiestrandjes aan De Nieuwe Meer, diverse speeltoestellen, een basketbalveld en een skatebaan. Er mag gebarbecued worden en er grazen een kudde Schotse Hooglanders die er aaibaar uitzien, maar het is beter om op afstand te blijven.

De Oeverlanden liggen aan de noordzijde van De Nieuwe Meer, aan de kant van de Oude Haagse weg.

Wat kun je er doen?

  • wandelen en fietsen door de natuur
  • zonnen en spelen op het strand of de ligweide
  • basketballen en skaten
  • er zijn tevens horeca- en toiletvoorzieningen aanwezig
  • met de veerpont naar het Amsterdamse Bos

Voor meer informatie klik je door via de roze button!

Uitgelicht

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Een zondagochtend bij The Bookshop Kids in Amsterdam

Soms ontdek je zo’n uitje en denk je meteen: waarom wist ik dit niet eerder? The Bookshop Kids in de Stadsschouwburg Amsterdam is precies zo’n plek. Een beetje theater. Een fijn boek. En een relaxte sfeer. Jullie kind verdwijnt in een verhaal en jij geniet van een lekkere kop koffie. Klinkt als een prima zondagochtend toch?

Naar het Van Gogh Museum met kids

Jonge kunstenaars opgelet! In het Van Gogh Museum is het hele jaar door van alles te beleven voor gezinnen. Hier zie je niet alleen bekende werken van de meester, maar ga je ook zelf aan de slag met verf en kwast tijdens de kinderworkshops! Een interactief museumbezoek gegarandeerd.

Speuren en film maken in Eye

Wij maakten onze eigen film tijdens de workshop Filmmagie en speurden daarna door een van de coolste gebouwen in Amsterdam: Eye

14x vrolijke familieconcerten in Het Concertgebouw

Van cello's en Taylor Swift tot winterliedjes en muzikale avonturen voor de allerkleinsten klinken dit muziekjaar weer door Het Concertgebouw!

Win gezinstickets voor het Sintfestijn op Loevestein
Doe mee en maak kans op één van de 4 gezinstickets voor het Sintfestijn op Loevestein!

Ik doe mee!