Natuurpark de Omloop
Kom naar Natuurpark de Omloop in Diemen voor een dagje in de natuur met de kinderen!
De Omloop is een natuurpark in Diemen-Noord. Er is geprobeerd de natuur zo veel mogelijk ruimte te bieden door het creeëren van natuurlijke oevers. Hier kan je nu kikkers, padden en eenden spotten!
Het is een mooi wandelgebied. In het grasland kan je de Dexters (runderras) zien grazen. Voor de kids is er een echte natuurspeelplaats! Voor deze speelplek is gebruik gemaakt van natuurlijke materialen. Kom je ook spelen?
Klik op de roze button voor meer informatie.
Tip: kijk in de Uitagenda voor een overzicht van te gekke dagjes uit!
Lijstjes voor Amsterdam
Meer inspiratie
Speurtocht ‘Schitterend glas’
Met de speurtocht in Museum JAN kom je van alles te weten over glaskunst en het maakproces!
Rijksmuseum familiemaand
Ontdek de verhalen van het Rijksmuseum in de familiemaand. Welk verhaal komen jullie ontdekken?
Herfstvakantie in het Move Lab Kids Expo
Ontdek de levensgrote bouwblokken, een knikkerbaan en de workshops in Move Amsterdam!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Alle herfstvakantie uitjes in en om Amsterdam
Noord, Zuid, Oost, West, Zaandam en Amstelveen; werkelijk overal is zo'n tof herfstvakantie programma! Bij de theaters, musea, er zijn workshops en toffe buitenactiviteiten.
3 Insidetips van Cinekid, lees ze hier
Over verschillen, de première van dit jaar en favoriete film van de directeur
Probeer het uit: Move Lab met het hele gezin
Move Lab Kids Expo: nu ook leuk voor kids vanaf 4 jaar. Lees hier alles en bekijk de herfstvakantie workshops