Peuterbadje Noorderpark
In het Noorderpark, aan de kant van de Adelaarsweg, vind je een peuterbadje en speeltoestellen.
Hou jij van water, maar heb je niet een eigen badje in de tuin? Ga dan naar één van de vele pierenbadjes in Amsterdam.
Kom als het warm weer is lekker afkoelen in het pierenbadje bij het Noorderpark, aan de kant van de Adelaarsweg. Met mooi weer wordt het badje dagelijks gevuld met water en chloor. Meestal is er ook toezicht aanwezig.
Naast het pierenbadje vind je er ook speeltoestellen en een horecagelegenheid.
Peuterbadje Cremerplein
Adelaarsweg
Amsterdam
Openingstijden
Bij mooi weer tussen 12:00 en 18:00 uurLijstjes voor Amsterdam
Blogs & inspiratie
Alle blogs
11x Spetterende zomeruitjes in ARTIS
Deze zomer staat water centraal in ARTIS. Met heel veel spetterende activiteiten en natuurlijk het nieuwe ARTIS-Aquarium!.
Zwemmen in natuurwater in Amsterdam: onze tips
Hoe tof dat je in Amsterdam woont en er allemaal geweldige plekjes zijn waar je er gewoon in kan plonsen! Hier onze tips voor zwemmen in natuurwater.
Toffe zomerkampen in en om Amsterdam
Op vakantiekamp gaan is een geweldig avontuur. Gave activiteiten doen én natuurlijk nieuwe vrienden maken. Hoe leuk is dat! We hebben alvast een selectie gemaakt geweldige zomerkampen.