Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Peuterbadje Noorderpark

In het Noorderpark, aan de kant van de Adelaarsweg, vind je een peuterbadje en speeltoestellen.

Hou jij van water, maar heb je niet een eigen badje in de tuin? Ga dan naar één van de vele pierenbadjes in Amsterdam.

Kom als het warm weer is lekker afkoelen in het pierenbadje bij het Noorderpark, aan de kant van de Adelaarsweg. Met mooi weer wordt het badje dagelijks gevuld met water en chloor. Meestal is er ook toezicht aanwezig.

Naast het pierenbadje vind je er ook speeltoestellen en een horecagelegenheid.

Peuterbadje Cremerplein

Adelaarsweg

Amsterdam

Openingstijden Bij mooi weer tussen 12:00 en 18:00 uur

Uitgelicht

Pak die korting op een meivakantie bij RCN campings!

Bak ook mee voor KiKa!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

6x Natuurspeeltuinen in Amsterdam

Hoe fijn dat er in Amsterdam 6 toffe natuurspeeltuinen zijn waar kids na school en in het weekend lekker kunnen uitrazen! Dus, hup, oude kleren aan en op naar een van deze speeltuinen in de natuur.

10x tips voor lente familie-uitjes in Amsterdam

Hallo lente! Welkom voorjaar! Oh zo heerlijk. Het zonnetje schijnt en de krokusjes en narcissen bloeien al in de parken en groenstroken. Echt een fijne tijd om op stap te gaan. Waarheen? Hier wat leuke tips!

3 x lammetjes kijken: hier zijn weer lammetjes geboren!

In het voorjaar worden op de boerderijen in buurt van Amsterdam weer lammetjes geboren! De jonge diertjes dansen vrolijk in de wei en kijken vast uit naar een bezoekje van de kids. Benieuwd waar je ze kunt aaien? We verzamelden onze favoriete locaties in Amsterdam voor je.

1 april: 10 tips om je kind in de mailing te nemen!

YAY! 1 april!! Wij nemen deze dag graag onze kids in de mailing....klinkt niet aardig maar deze grappen kunnen ze vast waarderen! Of zullen zij jou te slim af zijn?

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief