Peuterbadje Noorderpark
In het Noorderpark, aan de kant van de Adelaarsweg, vind je een peuterbadje en speeltoestellen.
Hou jij van water, maar heb je niet een eigen badje in de tuin? Ga dan naar één van de vele pierenbadjes in Amsterdam.
Kom als het warm weer is lekker afkoelen in het pierenbadje bij het Noorderpark, aan de kant van de Adelaarsweg. Met mooi weer wordt het badje dagelijks gevuld met water en chloor. Meestal is er ook toezicht aanwezig.
Naast het pierenbadje vind je er ook speeltoestellen en een horecagelegenheid.
Peuterbadje Cremerplein
Adelaarsweg
Amsterdam
Openingstijden
Bij mooi weer tussen 12:00 en 18:00 uurLijstjes voor Amsterdam
Meer inspiratie
Storm Aquapark Leiden
Supergaaf waterpretpark in recreatiegebied Vlietland, waar je ook kunt suppen en nog veel meer!
Stuiter de vakantie door bij Bounce Valley
Spring, klim en stuiter erop los in het grootste luchtkussenpark van Nederland!
FunZone Speelparadijs
In dit grote indoor speelparadijs vol attracties en spellen beleef je te gekke avonturen!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Onze 9 zomer highlights in Het Scheepvaartmuseum
Een zee vol extra activiteiten deze zomer. Start je dag met wateryoga, vis plastic, lees verhalen, stap aan boord van het grote schip of ontdek het verhaal van de Walvis of Duiker Doris. Extra leuk: kinderen t/m 4 jaar hebben gratis toegang!
Den Haag van strand tot stad: dit is leuk voor gezinnen met kinderen!
Van Drievliet, Museon-Omniversum tot SEA LIFE Scheveningen – in Den Haag beleef je de leukste avonturen met kinderen. En tussendoor? Even ontspannen met een lekkere lunch op het strand en een duik in zee. Heerlijk!
Zwemmen in natuurwater in Amsterdam: onze tips
Hoe tof dat je in Amsterdam woont en er allemaal geweldige plekjes zijn waar je er gewoon in kan plonsen! Hier onze tips voor zwemmen in natuurwater.