Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Peuterbadje Noorderpark

In het Noorderpark, aan de kant van de Adelaarsweg, vind je een peuterbadje en speeltoestellen.

Hou jij van water, maar heb je niet een eigen badje in de tuin? Ga dan naar één van de vele pierenbadjes in Amsterdam.

Kom als het warm weer is lekker afkoelen in het pierenbadje bij het Noorderpark, aan de kant van de Adelaarsweg. Met mooi weer wordt het badje dagelijks gevuld met water en chloor. Meestal is er ook toezicht aanwezig.

Naast het pierenbadje vind je er ook speeltoestellen en een horecagelegenheid.

Peuterbadje Cremerplein

Adelaarsweg

Amsterdam

Openingstijden Bij mooi weer tussen 12:00 en 18:00 uur

Uitgelicht

Blogs & inspiratie

Alle blogs

14x vrolijke familieconcerten in Het Concertgebouw

Van cello's en Taylor Swift tot winterliedjes en muzikale avonturen voor de allerkleinsten klinken dit muziekjaar weer door Het Concertgebouw!

Speuren en film maken in Eye

Wij maakten onze eigen film tijdens de workshop Filmmagie en speurden daarna door een van de coolste gebouwen in Amsterdam: Eye

Een zondagochtend bij The Bookshop Kids in Amsterdam

Soms ontdek je zo’n uitje en denk je meteen: waarom wist ik dit niet eerder? The Bookshop Kids in de Stadsschouwburg Amsterdam is precies zo’n plek. Een beetje theater. Een fijn boek. En een relaxte sfeer. Jullie kind verdwijnt in een verhaal en jij geniet van een lekkere kop koffie. Klinkt als een prima zondagochtend toch?

Naar het Van Gogh Museum met kids

Jonge kunstenaars opgelet! In het Van Gogh Museum is het hele jaar door van alles te beleven voor gezinnen. Hier zie je niet alleen bekende werken van de meester, maar ga je ook zelf aan de slag met verf en kwast tijdens de kinderworkshops! Een interactief museumbezoek gegarandeerd.

Win gezinstickets voor het Sintfestijn op Loevestein
Doe mee en maak kans op één van de 4 gezinstickets voor het Sintfestijn op Loevestein!

Ik doe mee!