Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Pierenbad in Noord

In de zomer kun je heerlijk spetteren en afkoelen in het grote pierenbad in Noord!

Middenin een wijk in Amsterdam Noord vind je dit mooie pierenbadje. Het pierenbadje is te vinden bij het Plejadenplein.

Een perfecte plek om in de zomer even af te koelen, te spelen en te plonzen. Naast het pierenbad ligt een grote grasweide, heerlijk om even op uit te rusten na het spelen. Of neem lekker eten en drinken mee en ga picknicken!

Het badje is alleen in de zomer geopend met warm weer.

Kom een keer langs en geniet van het lekkere water!

Kidsproof Amsterdam

Plejadenplein 34

1033 VL Amsterdam

Prijs Vrij toegankelijk
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

Blogs & inspiratie

Alle blogs

10x de leukste kinderhotels van Valk Exclusief in Nederland

WOW! Wat een toffe familiekamers hebben deze kindvriendelijke hotels! Hier wil je toch meteen eens een nachtje slapen? Bekijk snel deze 10 kinderhotels van Valk Exclusief en boek een heerlijk nachtje weg met je kind(eren).

11x Spetterende zomeruitjes in ARTIS

Deze zomer staat water centraal in ARTIS. Met heel veel spetterende activiteiten en natuurlijk het nieuwe ARTIS-Aquarium!.

Lekker er-op-uit in juni

Toffe activiteiten, kinderfeestjes voor de jarige jetjes en jobjes, leuke voorstellingen en fijne plekjes waar je kunt eten & spelen. We hebben weer een fijn lijstje samengesteld om er op uit te gaan in juni.

Spectaculaire en kleurrijke explosie van hip hop en ballet: familievoorstelling GRIMM is een dikke aanrader

Een sprookje zoals je het kent? No way! In GRIMM vliegen hiphop, klassiek ballet, spanning en humor door elkaar heen in een waanzinnige dansvoorstelling voor families. Van Roodkapje tot Sneeuwwitje. Alles komt voorbij. Maar dan nét even anders. Dynamischer. Donkerder. Grappiger. En vooral spectaculair om samen te beleven.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief