De Bijlmerweide
Speel in de speeltuin, aai de dieren en koop een vers eitje in kinderboerderij De Bijlmerweide! (gratis)
Kinderboerderij de Bijlmerweide heeft de beschikking over een groot terrein waardoor het mogelijk is om ook de grote landbouwhuisdieren te huisvesten.
Er zijn koeien, ezels, varkens, geiten en schapen, maar ook konijnen, cavia’s en andere knaagdieren.
En wat dacht je van de watervogels als zwanen, ganzen en eenden, en verder pauwen, fazanten, parelhoenders, kippen, duiven, fretten, volièrevogels en zelfs bijen.
De kinderboerderij houdt ook een aantal oud Hollandse rassen van diverse landbouwhuisdieren. Zoals de Lakenvelder koe en de Witrik koe, Toggenburger geit en de Nederlandse Landgeit.
Behalve de dieren is één van de trekpleisters de uitgebreide speeltuin. Ook is er een kantine, die tijdens de openingsuren geopend is. Hier zijn o.a. verse scharreleieren, eigen honing, koffie, thee, frisdranken, wat lekkers en vele soorten ijs verkrijgbaar.
Het hele jaar door worden er activiteiten op de kinderboerderij georganiseerd, zoals b.v. het Paasfeest (altijd op 1e Paasdag!), schaapscheren, dierendag en Halloween.
Kijk op de site voor de eerstkomende activiteit en voor foto’s van de dieren. Of kom een keer langs om de dieren in het echt te bekijken!
Kinderboerderij Bijlmerweide
Provincialeweg 46-A
1103 SB Amsterdam
Openingstijden
Algemene openingstijden: di t/m zo 11:00-16:00 uur. Maandags gesloten.Prijs
Gratis.Toon op kaart
Lijstjes voor Amsterdam
Meer inspiratie
Meivakantie in Wereldmuseum Amsterdam
Ontdek een wereld vol verhalen met interactieve activiteiten tijdens de meivakantie in Wereldmuseum!
Dagje Verzetsmuseum Junior
Maak in de meivakantie kennis met deze aangrijpende periode uit de Nederlandse geschiedenis.
Inloopworkshop: maak een ieniemienie muizendeurtje
In deze workshop in Het Muizenhuis, schilder je een ieniemienie muizendeurtje.Blogs & inspiratie
Alle blogs
Zo top is deze nieuwe mega bioscoop in Amsterdam!
Op zoek naar een leuk uitje met kinderen in Amsterdam, weer of geen weer? Deze nieuwe Vue bioscoop in de Houthavens is er zo één waar jullie samen echt van genieten. Wij gingen testen… en geloof me, dit is geen standaard bioscoopbezoek.
Spannend en indrukwekkend het Verzetsmuseum junior
Wat was het goed dat ik mijn twijfels opzij zette en naar het Verzetsmuseum Junior ging met de kids! Want het is een fantastisch opgezet museum dat op een goede manier vertelt over de oorlog en hoe kinderen toen leefden. Aanrader, zeker ook met opa of oma!
Fijne Buitenuitjes in de meivakantie
Lekker weer in de meivakantie? Ga lekker naar buiten. Onze tips voor heerlijke uitjes in de natuur.