Dieren in het Rembrandtpark
Kom de grote en kleine dieren van Kinderboerderij De Uylenburg ontmoeten in het Rembrandtpark!
Op de boerderij zijn ezels, koeien, geiten, schapen en varkens. Ook de kleine dieren zijn aanwezig: kippen, vogels, konijnen en ganzen. Aai en voer de dieren.
Natuurlijk ga je ook even lekker spelen in de speeltuin!
Klik op de roze button voor meer informatie.
Kinderboerderij De Uylenburg
Staalmeesterslaan 420
1057 PH Amsterdam
Openingstijden
Elke dag geopend van 12.00 tot 17.00 uur.Op donderdag gesloten.
Prijs
gratis
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Amsterdam
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Naar het Van Gogh Museum met kids
Jonge kunstenaars opgelet! In het Van Gogh Museum is het hele jaar door van alles te beleven voor gezinnen. Hier zie je niet alleen bekende werken van de meester, maar ga je ook zelf aan de slag met verf en kwast tijdens de kinderworkshops! Een interactief museumbezoek gegarandeerd.
BACK TO SCHOOL tips
Het nieuwe jaar is weer begonnen! En dat betekent ook een nieuwe start voor de (sport)clubjes! Dé tijd om een leuke hobby voor je kind te ontdekken.
Festivals voor de hele familie
Op welk van deze zomerfestivals in Amsterdam ga jij deze zomer cultuur snuiven, muziek luisteren en rondstruinen?