Kinderfilms in vakantie
In de vakantie in een kleinschalige en gezellige bios een film kijken? Kriterion heeft een leuk programma
Bij Kriterion vind je een altijd gevarieerd programma kinderactiviteiten en films.
Dus hou jij van films, feestjes en fun? Dan is Kriterion echt iets voor jou!
En als kind krijg je voor elke film korting!
Klik door via de link ‘naar de website’ voor de filmagenda…
Kriterion
Roetersstraat 170
1018 WE Amsterdam
Openingstijden
Geopend op maandag t/m donderdag van 10.30 tot 01.00 uur. Vrijdag geopend van 10.30 tot 03.00 uur. Zaterdag geopend van 12.30-03.00 uur en zondag van 10.30-01.00 uur.Prijs
€7,50 kids € 8,00 volwassenen
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Amsterdam
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Spannend en indrukwekkend het Verzetsmuseum junior
Wat was het goed dat ik mijn twijfels opzij zette en naar het Verzetsmuseum Junior ging met de kids! Want het is een fantastisch opgezet museum dat op een goede manier vertelt over de oorlog en hoe kinderen toen leefden. Aanrader, zeker ook met opa of oma!
12 Tips voor Kinderfeestjes, naschoolse activiteiten en januari uitjes!
Is je koter binnenkort jarig of net jarig geweest? En moet er een feestje georganiseerd worden? We hebben weer fijne tips verzameld. Ook voor leuke na-schoolse activiteiten, en uitjes in januari. Zeker even doorheen struinen. Veel inspiratie gewenst!
9x binnenspeeltuinen in en om Amsterdam
Is het druilerig weer buiten en vliegen je kinderen tegen de muren op? Dan is een binnenspeeltuin een ideale mogelijkheid om even die energie kwijt te raken. Gelukkig kent Amsterdam verschillende binnenspeelparadijzen. Wij hebben ze op een rijtje gezet! Wat is jouw favoriet?