
Kriterion Kinderfilmtheater
Een filmpje kijken? Kom dan naar Kriterion Kinderfilmtheater voor een gevarieerd aanbod kinderfilms!
Bij Kriterion vind je een gevarieerd programma kinderactiviteiten en films. De leukste nieuwe kinderfilms worden gedraaid in Kriterion, maar ook is er veel ruimte voor speciale programmering.
Zo is er elke schoolvakantie een mooie kinderklassieker te zien en is er een spetterend themafeestje waar alle kinderen welkom zijn!
Het zijn mooie, leuke, ontroerende, spannende en grappige films waar kinderen (4 -14 jaar) van zullen genieten.
Dus hou jij van films, feestjes en fun? Dan is Kriterion echt iets voor jou!
En als kind krijg je voor elke film korting!
Klik door via de link ‘naar de website’ voor de filmagenda en boek nu vooraf je kaartje!
Kriterion
Roetersstraat 170
1018 WE Amsterdam
Openingstijden
Geopend op maandag t/m donderdag van 10.30 tot 01.00 uur. Vrijdag geopend van 10.30 tot 03.00 uur. Zaterdag geopend van 12.30-03.00 uur en zondag van 10.30-01.00 uur.Prijs
€7,50 kids € 8,00 volwassenenToon op kaart
Meer inspiratie


Herfst op kasteel Muiderslot
Gratis rondleidingen, open kasteelatelier en creatieve workshop bij Muiderslot!
Vier de herfstvakantie bij Rembrandt thuis
Creatieve workshops, tours en speurtochten met Rembrandts hondje Kwast in het Rembrandthuis!
Herfstvakantie bij Verzetsmuseum Junior
Maak kennis met de aangrijpendste periode uit de Nederlandse geschiedenis: WOIIBlogs & inspiratie
Alle blogs
Dress to Impress Fong-Leng workshop bij Museum JAN
Ga aan de slag met stoffen en kleuren en ontwerp je eigen outfit! We mochten deze leuke workshop testen, lees hier onze ervaring.
Alle herfstvakantie uitjes in en om Amsterdam
Noord, Zuid, Oost, West, Zaandam en Amstelveen; werkelijk overal is zo'n tof herfstvakantie programma! Bij de theaters, musea, er zijn workshops en toffe buitenactiviteiten.
Hoeveel dieren leven er in Amsterdam denken jullie?
En welke wonen er allemaal in de grachtengordel? Je ontdekt het hier!