Museum Tot Zover
Nederlands Uitvaartmuseum Tot Zover lijkt misschien wat eng, maar is erg leerzaam en zelfs leuk.
Kinderen van alle leeftijden zijn van harte welkom in Museum Tot Zover. Er wordt van alles verteld over vroeger en nu, over begrafenisrituelen van allerlei culturen.
Voor kinderen van ongeveer 8 tot en met 12 jaar die met hun ouders het museum bezoeken, is er leuke en leerzame speurtocht verkrijgbaar: ‘Kleine Hein’.
Kinderen ontdekken samen met Kleine Hein het museum en de begraafplaats. Aan de hand van vragen en opdrachten komen ze veel te weten over zaken als afscheid nemen, rouwen, rituelen van andere culturen en manieren om mensen te herinneren.
Je mag ook zelf de handen uit de mouwen steken. Zo kun je een altaar inrichten en mag je buiten een afdruk maken van een grafsteen.
Klik op de roze button voor meer informatie.
Museum Tot Zover
Kruislaan 124
1097 GA Amsterdam
Openingstijden
Dinsdag t/m zondag 11– 17 uur.Prijs
Entree gratis voor kinderen t/m 12 jaar. Speurtocht: € 4,50Toon op kaart
Lijstjes voor Amsterdam
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Lekker gymmen bij The Little Gym: wat een feest
Gymmen bij The Little Gym zorgt voor een grote dosis 'Serious fun'. Mijn dochter vond het vooral 'veel fun'. Maar de lessen zorgen ook voor een positieve sociale en fysieke ontwikkeling!
6x Natuurspeeltuinen in Amsterdam
Hoe fijn dat er in Amsterdam 6 toffe natuurspeeltuinen zijn waar kids na school en in het weekend lekker kunnen uitrazen! Dus, hup, oude kleren aan en op naar een van deze speeltuinen in de natuur.