Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Tentoonstelling Humania

Een verrassende tentoonstelling waarbij je alles te weten komt over je eigen soort: de mens!

Humania is een verrassende en nieuwe tentoonstelling waarin je door middel van spellen, tests en museale objecten alles te weten komt over je eigen soort: de mens.

Heb je wel eens door een knuffelmachine gerold? Beoordeel jij je uiterlijk nog hetzelfde nadat je foto’s van anderen hebt gezien? En wat vind jij eigenlijk aantrekkelijk? Toon je wilskracht door een ijskoude buis langer vast te houden dan je ’tegenstander’.

Middelpunt van de tentoonstelling is het 8,5 meter hoge kunstwerk Een handstand, gemaakt door kunstenaar Florentijn Hofman. Hij maakte een mensfiguur in skelettenpak die in ultieme balans op zijn kop staat. 

Onderwerpen als ‘de eerste keer’, de dood of genderidentiteit komen recht voor z’n raap aan bod, dus het is niet bedoeld voor de jongste van het gezin!

Klik op de roze websitebutton voor meer informatie!

ps; Wist je dat NEMO ook een hele leuke shop heeft waar je orignele kadootjes kunt scoren!

Tip: neem ook eens een kijkje op onze Facebook!

NEMO Science Museum

Oosterdok 2

1011 VX Amsterdam

Openingstijden 10:00-17:30
Prijs Zie website
Mail direct

Mail direct naar NEMO Science Museum

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

Ga met school naar Cinekid

10 & 11 mei 2025: Nationale Molendag!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Festivals voor de hele familie

Op welk van deze zomerfestivals in Amsterdam ga jij deze zomer cultuur snuiven, muziek luisteren en rondstruinen?

Nieuwe filmtip: De IJsbeerprins: magisch!

Als je van Bambi, van Frozen en de Kleine Zeemeermin houdt, hou je zeker ook van deze nieuwe film De IJsbeerprins. Een magisch verhaal vol prachtige muziek en adembenemende landschappen. Nu in de bioscoop!   

Toffe vakantiekampen in en om Amsterdam

Op vakantiekamp gaan is een geweldig avontuur. Gave activiteiten doen én natuurlijk nieuwe vrienden maken. Hoe leuk is dat! We hebben alvast een selectie gemaakt geweldige meivakantie en zomerkampen.

Tips om mama te verwennen op Moederdag

Op moederdag zet je natuurlijk je liefste moeder in het zonnetje. We helpen je graag een handje met 6 tips om je moeder te verwennen!

WIN: een gezinsticket voor de nieuwe Fien en Teun film! Meld je aan voor onze nieuwsbrief en maak kans op 1 van de 5 gezinstickets 🤩🎟️

Aanmelden nieuwsbrief