Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Rondleiding Opera & Ballet

Altijd al willen zien wat er achter de schermen van een groot theaterbedrijf gebeurt? Kom nu kijken!

Nationale Opera & Ballet maakt voorstellingen van a tot z in huis – van decor – en kostuumatelier tot ververij, hoeden- en schoenmakerij en technische dienst.
Het Nationale Ballet ontwikkelt, produceert en toont ballet op internationaal topniveau. Het Nationale Ballet wil op die manier een groot en eigentijds publiek in contact brengen met en in vervoering laten raken door de schoonheid van de kunstvorm. Kom naar het theater!

Elke zaterdag om 12.15 uur is er een rondleiding voor individuele bezoekers. Deze start bij de hoofdingang van Nationale Opera & Ballet. De rondleiding duurt ongeveer vijf kwartier. Kidsproof is al geweest, lees hier onze ervaring!

Klik op de roze button om naar de website te gaan voor meer informatie en om kaarten te reserveren.

Nationale Opera & Ballet

Amsterdam

Openingstijden 12.15 uur
Prijs € 6,- pp
Mail direct

Mail direct naar Nationale Opera & Ballet

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer

Lijstjes voor Amsterdam

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

AMAZE Amsterdam

Ontdek deze bijzondere immersive experience!

Bezoek Verzetsmuseum Junior

Maak in de voorjaarsvakantie kennis met deze aangrijpende periode uit de Nederlandse geschiedenis.

Voorjaarsvakantie in het Zaantheater

Kies deze voorjaarsvakantie voor een magisch theateruitje voor de hele familie!
Nieuw

Bezoek Art Zoo Museum

Dit wilde museum vol adembenemende dierenkunst zit in een monumentaal grachtenpand!

Uitgelicht

Tip: Captain Fantastic is buitengewoon fantastisch!

Leuke activiteiten in het Mediamuseum in Hilversum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Dress to Impress Fong-Leng workshop bij Museum JAN

Ga aan de slag met stoffen en kleuren en ontwerp je eigen outfit! We mochten deze leuke workshop testen, lees hier onze ervaring.

Onze 16 tips voor voorstellingen en films in de voorjaarsvakantie

Maak er een heerlijk middagje 'uit' van met deze leuke, grappige, ontroerende of mooie familievoorstellingen en films in de voorjaarsvakantie

Aanrader: Dit is waarom je nu naar het Museum Rembrandthuis gaat met je mini Rembrandts

Zo leuk, uitgenodigd worden om als allereersten (yeah!) de gloednieuwe tentoonstelling Rembrandts Masterclass uit te proberen! Daar werden onze Kidsproofreporters Aukje en Kees wel enthousiast van. En hun moeder Harmke ook, want die was eigenlijk nog nooit in het Rembrandthuis geweest.

3 x Waarom je nú naar Move Amsterdam moet!

Februari betekent actie bij Move Amsterdam! Tijdens de Olympische Winterspelen en in de voorjaarsvakantie is Move dé plek voor jonge, fanatieke en creatieve ontdekkingsreizigers. Wij vinden het echt een topplek!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief